У Черкасах пропонують закрити зоопарк та повернути звірів на батьківщину

19 квітня 2018, 08:45

Черкащанка Ольга Швец зареєструвала на сайті ЧМР електронну петицію "Про повернення звірів на батьківщину та ліквідацію тюрми".

У петиції черкащанка пропонує прийняти рішення Черкаської міської ради про ліквідацію зоопарку та "повернути всіх звірів у місця їх природного проживання (ліс, тайга, саванна і т.д)".

Також Ольга пропонує "провести демонтаж тимчасових і капітальних споруд на території колишньої тюрми для звірів, привести територію у належний стан відповідно до Правил благоустрою та змінити цільове призначення земельної ділянки під землі сільськогосподарського призначення".

Петиція була подана 16 квітня. Станом на ранок 19 квітня вона не зібрала жодного голосу.

Вася сказав:

А потом продать и построить очередной “скворечник”

коко шанель сказав:

І Ольгу Щвец разом зі звірами на батьківщину подалі від зоопарку! А зоопарку процвітання, добрих волонтерів та допоги від небайдужих!

Бобер сказав:

І тебе туди .

Віктор сказав:

А вона не написала,що майже всі звіри приречені на загибель,тому що вони не пристосовані до життя на волі.

Юрій сказав:

Деб.л чи що?

Черкащанка сказав:

Боже, яка маячня! В усіх країнах Європи є зоопарки,(які чудові зоопарки у Берліні, Кельні,Нюрнберзі, Мюнхені, в Угорщині – у Мишкольці, Будапешті,тощо), які дають багато радості та гарного настрою дітям та їх батькам! Чому “тюрма”?? Звірі ситі, є гарна домівка, за ними доглядають та піклуються. Що за мода пішла в Україні усе забороняти? Ну давайте ще приймемо закон, що забороняє носити хутряні речі, ловити на вулиці людей та брати штрафи! Ви що, подуріли зовсім???

олександра сказав:

а на оцю дурочку часом бурулька не падала

Сергій сказав:

Паранойя! Це маразм,а не пропозиція!

Basil сказав:

Ольга, рекомендую вам вийти у вікно.

І слава богу,що не зібрала голосів? Куди дітей водити . Де звірів показувати! сказав:

І слава богу що не набрали голосів.

Олександр сказав:

Звірі народились і виросли в зоопарку. Це їх місце “природного проживання” а не ліс і тайга. І скільки коштів та праці сюди вкладено.

Черкащанка сказав:

А який чудовий зоопарк на Тенеріфе! Та по усьому світу людям пропонують “доторкнутися” до дикої природи, подивитися на унікальний тваринний світ! Тим паче, у зоопарках їм нічого не загрожує.

Ярослав сказав:

Помню Киевский зоопарк 10-15 лет назад. Жуткое зрелище. Закрывать нельзя, но создать норм. условия – обязательнльно. Ну, входной билетик подорожает. Как вариант – добавить платные услуги (кормдение животных, фото итд).

Квентін Буратіно сказав:

Комусь земелька приглянулась

Квентін Буратіно сказав:

Ага. Провести це все за кошти міста,потім потихеньку змінити цільове призначення і віджати. Що вона взагалі там вирощувати хотіла?

Богдан сказав:

Себя на родину отправь овца

Володимир сказав:

Ольга ви не дружите з головою. Може вам потрібно на волю? Для дітей і дорослих цікаво.
Потрібно підписати петицію про виселення Ольги.

Богдана сказав:

А те що в зоопарках зберігають види тварин які є рідкісними чи зникаючими? Тварини не пристосовані до життя в дикій природі, цій особі не завадило б хоч щось знати про тварин і зоопарки. Добре що люди в нас адекватніші ніж ця жінка, надіюсь підписів так і не зберуть

Олександр сказав:

Тю. ” Здастя, я ваша тетя из Бразилии где живёт много диких обезьян.”

мих сказав:

Колорадов в америку пусть отправит

Юрій сказав:

Не дивно,що тут такі коментарі.
Хтось пише, що звірі не пристосовані для життя в дикій природі, хтось -нахвалює зоопарки світу. Та все це повна маячня.
Прийняти таке рішення можуть лише люди, які по справжньому люблять життя.
Та, на жаль, таких людей зараз дуже мало і їх діти ростуть так само, як і батьки, нещасними рабами, що звикли до кліток. Яка там любов?
Я петицію підтримав.

Виталий сказав:

Юрий, если вы так любите жизнь, то почему вы еще в городе, а не сроднитесь с природой. Продайте все и в лес или в горы. Вид мы все выходцы с дикой природы. Почему вы так держитесь за блага цивилизации и живете в городе?

Юлія сказав:

Давайте дітей будем водити не по паркам та зоопаркам а по барах та пивнушках. Ха-ха …… Вже і так майже нічого не залишилось. Краще піднімайте питання про фінансування а не закриття.

Євген сказав:

Досить мучати звірей у клітках! Їх місце на волі! Хто не згоден – залазь у клітку.

Юрій сказав:

Їм цього не зрозуміти. Хіба що дійсно через клітку.

Ольга сказав:

Пишете якусь маячню. По усьому світу облаштовані зоопарки (їх – тисячі!) і ніхто не запропонував їх закрити! Тільки у нас знайшлося двійко-трійко людей, що люблять дивитися на тварин у сюжетах про життя диких тварин по ТВ…

Юрій сказав:

Люди сліпі і кам’яні є у всьому світі.
Ба, навіть, їх більшість.
Ви теж, нажаль, серед них.

Олена сказав:

Ви хто такий, щоб давати оцінку людям зі всього світу? Бог? Навряд чи ви щось розумієто в цьому питанні. Жаль отаких, як ви…

Їжачок сказав:

А про те що ці звірі народжені в цьому, або в інших зоопарках, і вже не пристосовані до життя в дикій природі Оля не подумала? Так звірів шкода, так можливо це тюрма, особливо важко дивитись на птахів, які не літають, але нажаль в дикій природі вони просто помруть, хоч і на волі.

Вгору