У Черкасах хочуть заборонити гей-паради

19 квітня 2018, 08:35

На сайті Черкаської міської ради зареєструвано проект рішення про звернення до вищих органів влади щодо недопущення руйнування традиційних українських цінностей, інституту сім’ї та щодо заборони пропаганди гомосексуалізму. Автор проекту – депутат міськради від партії "Свобода" Іван Косенко, пише "Інфоміст".

Згідно з текстом проекту, Іван "глибоко занепокоєний" тим фактом, «що донині влада так і не визначилася зі стратегією розвитку та підтримки сім’ї. Така стратегія, на нашу думку, повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних цінностях і традиційному для нашого народу розумінні сім’ї, як союзу чоловіка та жінки».

Зокрема, в тексті проекту вимагається  "виключити словосполучення «сексуальна орієнтація" і «гендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю»; «заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури»; ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».

Детельніше – на скрін-шотах із сайту міськради.

У зауваженнях до проекту рішення юрист зазначає, що реалізація пропозицій може суперечити демократичним стандартам забезпечення прав людини.

“Ухвалення проекту може свідчити про недотримання чи невизнання прав людини, міжнародних зобовязань України, що може посіяти сумніви в прихильності до цінностей прав людини та матиме відповідні наслідки”, – зазначається в документі.

Коментарі

Олена сказав:

Оце точно треба заборонити! Дуже обурена, що символом геїв є веселка, яка є для людей символом радості, гарного настрою та є унікальним явищем природи. При чому тут геї? Нехай краще беруть з Європи не приклад гей-парадів, а високі з/п тп пенсії та втілюють це в життя. Ще не доставало нам тут цих геїв!

Томас Мюнцер сказав:

Так геї вже тут (один Ляшко чого вартий, отримав 9% на виборах президента). Що ви пропонуєте з ними робити? Спалювати в концтаборах? А проти лезбійок ви нічого не маєте?

Олена сказав:

Якщо цим особам таке життя до вподоби – нехай живуть. Але не демонструють своє збочення у вигладі парадів!

Влад сказав:

Ідіоти! Ви краще дороги зробіть та контролюйте якість Їх виконання!

Вячеслав сказав:

Я знаю лише одного Гея – великий французський вчений Гей-Люсак (Joseph Louis Gay-Lussac). А все інше – виключно П…И. Згоден, що краще б влада переймалася розвитком держави, а не витрачала марно часу на Соддом та Гомору.

Вгору