У Черкасах проходить кастинг до проекту “Я соромлюсь свого тіла” (фото)

19 травня 2018, 14:23

Фото: Про все

Сьогодні, 19 травня, в Черкасах розпочався кастинг телевізійного проекту “Я соромлюсь свого тіла”. Бажання взяти у ньому участь виявила понад сотня черкащан.

Ще з самого ранку під готелем “Оптима” зібралося понад сто черкащан, щоб взяти участь у кастингу на проект. Але організатори відразу попередили, що за один день кастинг пройти може лише 50 бажаючих. Також було встановлено обмеження, що участь у кастингу можуть брати лише люди віком до 55 років.

— Чому люди звертаються до усіляких знахарок та нетрадиційної медицини? Тому, що не довіряють українській. На цю програму люди звертаються з тієї ж причини — відсутня довіра медицині. А тут дають шанс вилікувати те, на що наші медики давно махнули рукою. — говорить черкащанин Олег.

Фото: Про все

У той же самий час люди очікували, що кастинг буде проходити за участю лікарів. Натомість сьогодні в Черкасах лише відбирають анкети бажаючих та записують відео. А кінцеве рішення по тому, кого ж відберуть для участі в проекті буде ухвалено протягом двох місяців адміністрацією проекту за результатами розгляду анкет.

Кастинг у Черкасах проходитиме 19 та 20 травня з 11:00 до 19:00.

Наталія сказав:

Що це такий за кастинг,за 2 місяці вмерти можна,поїхали бо надіялись хоч на консультацію ,а в результаті сповідь на камеру про наболівше. І відповідь лікуйтеся за місцем проживання

Олена сказав:

Ось тому я не хожу до лікарів.

Вгору