У Черкасах повторно розіграють 41 мільйон

14 вересня 2016, 14:37

шевченка

У черговий раз оголошено тендер на реконструкцію із застосуванням щебенево-мастичного асфальтобетону бульв. Шевченка в м. Черкаси. Відповідна інформація розміщена на сайті «Прозорро», пише Вичерпно.

Після скасування тендеру 9 вересня, інформація про оголошення нового з’явилася на сайті електронних закупівель 13 вересня.

Тоді переможцем стало підприємство ПВКП “УКРЄВРОБУД 2013″, яке вже вигравало тендери на ремонт таких вулиць в м. Черкаси як Онопрієнка, Чайковського та Пушкіна.

1 2

Проте як пояснили виданню Інфоміст у Департаменті архітектури ЧМР, відміна торгів пов’язана з тим, що вони вирішили посилити вимоги до підрядників.

– Коли наші підрядники виконують роботи, то є нарікання від технагляду, що підрядники не в повному обсязі декларують техніку. У заявці ми посилюємо вимоги до підрядника. У документації передбачена наявність певної техніки. У нас були нарікання зі сторони громадських активістів, що ми нібито робимо занадто жорсткі вимоги до тендерів. Але практика показує, що так треба робити, бо потім виникають питання, – сказав директор Департаменту архітектури Артур Савін.

Відзначимо, заступник директора департаменту – начальник управління будівництва департаменту архітектури, містобудування та інспектування Лариса Слесаренко відзначила, що невідомо, чи розпочнуться роботи по реконструкції бульвару цього року, оскільки тендер відміняється вже не перший раз.

Цього разу аукціон має розпочатися 29 вересня об 11.45.

Нагадаємо, бульвар Шевченка планується реконструювати на відрізках від вул. Лазарєва до вул. Небесної Сотні та від вул. Небесної Сотні до вул. Припортова (колишня Г. Сталінграда), на суму понад 41 млн грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору