У Черкасах тендер на 40 млн грн виграло підприємство, директора якого судили за підробку документів

09 вересня 2016, 09:34

вода-424x281

Реконструкцію центральної вулиці Черкас розбили на дві частини. Перша – від вул. Лазарєва до вул. Небесної Сотні, друга – від вул. Небесної Сотні до вул. Героїв Сталінграду. Обидва аукціони виграло підприємство ПП «ПВКП «Укрєвробуд 2013» на загальну суму 40 мільйонів 650 тис. грн., інформує Громадське ТБ: Черкаси.

ПП «ПВКП «Укрєвробуд 2013» стало переможцем аукціону на сайті електронних державних закупівель «Prozorro». Це підприємство, зареєстроване три роки тому в м. Орджонікідзе Дніпропетровської області, вже отримало у Черкасах понад 10 замовлень на капітальний ремонт вулиць у 2016 році. Підрядник, що має у статутному капіталі 100 гривень, мав відремонтувати вулиці Онопрієнка, Чайковського та Дахнівську Січ, а також вулицю і провулок Пушкіна. Документи на ці роботи виготовляли вже після початку робіт.

Рік тому ПП «ПВКП «Укрєвробуд 2013» виграло тендер на понад 100 мільйонів гривень на ремонт доріг у Харкові. Тоді вартість одного квадратного метру перевищувала середню ціну по Україні більш, ніж у два рази. Журналісти видання «Наші Гроші» писали, що засновник фірми Артурік Фтоян у червні 2015 року був засуджений за підроблення документів під час проведення конкурсу на ремонт вулиці Шевченка в м. Нікополі Дніпропетровської області. Тоді чоловік підробив довідку про наявність у підприємства обладнання та матеріально-технічної бази.

Із травня 2015 року директором підприємства є Андрій Давиденко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олена :

Маю надiю, що мер прокоментуе цю ситуацiю. Чи йому байдуже, кому сплачувати 40 мiльйонiв, армянину чи украiнцю, аби робив дороги дешевше? А якщо вiн шахрай зi стажем?

Игорь :

желательно чтобы дороги ещё и качественно делались при существующих откатах и воровстве

Вгору