У Черкасах показали посуд з тисячолітньою історією (фото)

14 червня 2016, 18:10
DSC_4598

Фото: Про все

Найдавнішу кераміку Черкащини та фрагменти посуду, якому тисячі років, відтепер може побачити кожен охочий. На першому поверсі обласного краєзнавчого музею розпочала діяти виставка «Глина. Вогонь. Історія».

DSC_4589

Фото: Про все

Виставка – це спільний проект черкаського краєзнавчого музею та нещодавно створеного міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини. Останній поки що власного приміщення немає.

- Можна сказати, що ця виставка – це перша поява на публіці нашого археологічного музею. Бо поки що ми не маємо ні площ, ні вітрин, - каже директор Черкаського міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини Михайло Сиволап. – Тож зараз черкащани можуть бачити надбання нашого та краєзнавчого музею: починаючи від найдавніших часів, наприклад, 6 та 4 тисячоліття до нашої ери.

DSC_4590

Фото: Про все

DSC_4593

Фото: Про все

DSC_4600

Фото: Про все

А "наймолодшим" експонатам на виставці - лише сто років.

DSC_4599

Фото: Про все

- Ми намагалися представити всю нашу історію, починаючи від найдавніших часів і закінчуючи речами наших прадідів, - уточнює Михайло Сиволап і сподівається, що наступна виставка все-таки буде у власному приміщенні археологічного музею, який планують облаштувати на території кінотеатру «Україна».

DSC_4550

Фото: Про все

DSC_4596

Фото: Про все

Поки що ж унікальні фрагменти посуду, глечики та келихи черкащани можуть споглядати у краєзнавчому музеї. Виставка діятиме упродовж місяця.

DSC_4545

Фото: Про все

DSC_4551

Фото: Про все

DSC_4569

Фото: Про все

DSC_4576

Фото: Про все

DSC_4579

Фото: Про все

Коментарі

Вгору