У Черкасах мешкає незвичайне подружжя “кіборга” та мисткині (відео)

24 січня 2016, 23:08

Особливе подружжя черкаської мисткині та бійця-"кіборга" разом вже майже 20-ть років. За цей час встигли прославити Черкаси як на творчій арені, так і на справжньому полі бою.

Про це йдеться на сайті vikka.ua.

Потужні обстріли 24-ри години поспіль. Удар тримає вежа донецького аеропорту. Її боронять четверо "кіборгів". Олександр – один із них. Це відео відзняте на початку минулого року. Боєць саме повернувся зі Сходу. Поранення та пам’ять про побратимів. Це все, що лишилося у Олександра після оборони української твердині.

А це Олександр сьогодні. Своє почесне звання "кіборга" він змінив на таке рідне – "тато". Повернутися до звичного життя бійцю допомогла дружина Галина. Жінка досі не може забути ті довгі ночі, коли Олександр був на передовій.

Галина Тимошенко, мисткиня: "Тільки телефонний зв’язок був. Пару разів навіть виходив у "скайп" із аеропорту з башні. Коли у них там було перемир’я. Вийшов на зв’язок, такий чорний, бородатий".

Разом подружжя Тимошенків вже майже 20-ть років. Їхні стосунки почалися з міцної дружби, яка потому переросла у міцні почуття, пригадує Олександр.

Олександр Тимошенко, "кіборг": "В один момент я зрозумів, що вона мені більше ніж друг. Я зрозумів, що почуття набагато більші ніж те, що ми там спілкуємося, дружимо. Те, що мені цієї людини недостатньо".

Побралися Олександр та Галина на останньому курсі університету. Обоє вчилися на юристів. Утім, за професією так і не працювали. Олександр відкрив власну справу, Галина – ризикнула піти у мистецтво. І не прогадала. Своїм успіхом майстриня завдячує чоловіку.

Галина Тимошенко, мисткиня: "Вирішила, що у цьому житті юридичними правами я займатися не буду. Прийшла до чоловіка додому і сказала, що, Саша, хочу пічку. Молоді. двоє маленьких дітей. Але, завдяки йому у мене є вже і друга вища освіта".

Любов до прекрасного передалася й обом донькам Тимошенків. Вдома застаємо молодшу – Марію. Дівчинка багаторазова чемпіонка з фітнесу, танців, музики та вокалу. Сьогодні освоює аеробіку. Таких висот досягла, каже, лише завдяки батьківській підтримці.

Марія Тимошенко, донька: "Якщо б не було підтримки, не починала б. Вони надихають на це. Мама та тато пишаються тим, що ми хочемо самі досягати своєї мети".

У вільний час усе сімейство допомагає Галині. Разом вони розмалювали вже близько тисячі таких рукотворних робіт. До їх створення долучається вся родина, каже жінка.

Галина Тимошенко, мисткиня: "Я розмальовую очі, вії. А Маша у нас по білій фарбі, бо вона найкраще стирається. Саша у нас підгодовує глину для ліпки. Їздить до кар’єру, копає її".

Щоранку сімейство Тимошенків збирається за сніданком та обговорює свої плани. Подружжя немає одне від одного секретів. Не приховують від нашої знімальної групи і свого рецепту сімейного щастя.

Олександр Тимошенко, "кіборг": "Головний рецепт – це слухати одне одного. Коли ти говориш щось – потрібно, щоб чула інша сторона".

Чути та підтримувати одне одного – це далеко не весь перелік інгредієнтів сімейного щастя родини Тимошенків. Свої секрети подружжя передає у спадок донькам. Аби їхня історія кохання надихала ще не одне покоління.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору