У Черкасах катастрофічна ситуація із ремонтом доріг

23 червня 2014, 16:30

У місті склалася катастрофічна ситуація з поточним (ямковим) ремонтом доріг. Почати латати ями комунальники зможуть лише наприкінці літа, приступити до роботи раніше - не дозволяє законодавство.

Про це сьогодні, 23 червня, повідомив мер Черкас Сергій Одарич.

- Досить великі кошти передбачені у бюджеті для проведення ямкового ремонту доріг у місті. На сьогодні є ресурс, який можна використовувати лише в районі 300 тис. грн при мінімальній потребі у розмірі 15 млн грн. По іншій частині сум були проведені тендерні процедури наприкінці минулого року. Наразі змінилася вартість пального, асфальту (бітуму), ціни зросли. Кілька місяців тому переможці тендерів відмовилися від проведення робіт за тими цінами, які були минулого року. З березня жоден тендер не оголошений, не проведенний і навіть не готова тендерна документація. Тому останні дні керівники департаменту  формулюють тендерні пропозиції. Я сподіваюся, що сьогодні їх подадуть в тендерні комітети, а завтра-післязавтра буде оголошено про початок тендерних процедур, - зазначив міський голова.

Проте, за його словами, згідно з чинним законодавством, процедура тендерної закупівлі  триває близько двох місяців, тому немає ніяких шансів розпочати серйозні роботи по ямковому ремонту раніше останніх днів серпня.

Поділитись

Коментарі

Вгору