Канівчани вимагають ввести військовий стан у Донецькій і Луганській областях

23 червня 2014, 16:47

 

22 червня з ініціативи Канівської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" близько двохсот канівців зібралися на площі Шевченка на віче, вимагаючи від Президента України введення військового стану в Донецькій та Луганських областях.

Про це повідомляє прес-служба Канівської районної організації ВО "Свобода".

На зборах територіяльної громади міста Канева було ухвалено звернення до Президента України та до депутатів Верховної Ради, Черкаської обласної та Канівських міської і районної рад з вимогою зробити усе для негайного введення військового стану на території Донецької та Луганської областей.

- Вже не один місяць українській землі триває відкрита війна, щодня гинуть і калічаться українські військові та цивільні мешканці. Терористи-диверсанти нахабніють щодня. Сьогодні Донбас став другою Чечнею. Тільки за одну ніч з 14 на 15 червня маємо більше 50 вбитих українських військових. Які ще потрібні жертви українського народу, щоб врешті-решт зрозуміти: без рішучих дій, спрямованих на захист України, проблема Донбасу розповзеться всією територією нашої країни? Ми вимагаємо від керівництва держави рішучих дій, спрямованих на знищення ворожих сил, що посягають на цілісність України, - виступаючи перед канівцями, зазначив керівник місцевої "Свободи" Юрій Гамалій.

Під час зборів було проведено збір коштів в підтримку армії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору