Очолити обласну організацію Партії регіонів повинен патріот, – Мельников

23 червня 2014, 16:11

Очільник міської організації Партії Регіонів Ігор Мельников в коментарі «Новій Добі» зазначив, що пропозицій очолити обласну організацію партії, йому не надходили.

– Це відповідальна посада і потрібно ретельно все зважити. Я не хотів би коментувати. Це знаєте як? А чи не хотіли б ви очолили всеукраїнську організацію? Мені таких пропозицій не надходило. Я в Україні буквально два дні. Був у від’їзді з дітьми, – розповів Ігор Мельников.

Також екс-депутат розповів, що залишатиметься регіоналом й надалі. Мельников також називає перехід колишніх однопартійців до інших політичних сил - особистим рішенням кожного.

– Я не хочу коментувати позицію своїх товаришів-однопартійців. Вони ухвалюють рішення, написали заяви про вихід з партії і йдуть в ту політичну силу, де вони можуть себе реалізувати. Я залишаюсь в партії і повторюсь, що членами партії було дуже багато порядних людей. Це люди, які переживали і голосували за те, щоб в нашому місті було комфортно жити. У нас сьогодні в партії близько двох тисяч членів. Інші люди пішли і це їх рішення. Я від себе, поки що не вважаю за потрібне складати повноваження, – зазначив регіонал.

Ігор Мельников планує поїхати до Києва, аби дізнатись про дату проведення партійної конференції. За його словами з’їзд регіоналів планувався на середину літа, де і мають обрати очільника обласної організації Партії Регіонів.

- Я думаю, що хтось ухвалить рішення, хтось має очолити партію. Хто це буде? Я хотів би, щоб голова був патріотом України і любив наше місто, – вважає Ігор Мельников.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору