У Черкасах діє псевдосамооборона?

28 квітня 2014, 18:19

У центральному офісі Самооборони в Києві таки з'ясували, яке з двох діючих на Черкащині угрупувань Самооборони є справжнім. 

Нагадаємо, нещодавно у черкаській Самообороні виник конфлікт. В угрупуванні з'явилося два лідери: Геннадій Шевченко та Олександр Чігарьов. Перший впевнено позиціонував себе керівником об'єднання, інший спростовував його заяви. Щоб з'ясувати, хто ж насправді є псевдосамооборонівцем, а хто гідний носити звання справжнього керівника організації, представники Самооборон вирушили у центральний штаб в Києві.

Візит до центрального штабу таки допоміг з'ясувати, що в Черкаській області координатором "Самооборони Майдану" відповідно до Розпорядження №9 Центрального штабу є Олександр Чігарьов, співкоординаторами - Микола Стащук та Олег Скалько. Інших організацій "Самооборони Майдану", які діють на Черкащині під керівництвом Андрія Парубія, у Центральному штабі не зареєстровано.

- Та Самооборона, яку створив Генадій Шевченко, немає ніякого відношення до Самооборони Майдану. Вона зареєсторована на місцевому рівні в Черкасах і має назву громадська організація "Народна Самооборона м. Черкаси", - повідомив Чігарьов.

За його словами,  руками Генадія Шевченка Самооборону неодноразово намагалися втягнути у політичні ігри, щоб утворення лобіювало інтереси однієї політичної сили.

- "Самооборона Майдану" - це всеукраїнський позапартійний громадський рух, який як працював для громади, так і працюватиме. А в громадській організації, створеній Шевченком, в статуті прописано, що його організація може використовуватися для політичної діяльності, - наголосив Чігарьов.

Співкоординатор черкаської "Самооборони Майдану" Олег Скалько запевнив, що розколу в їхній організації немає.

- Розколу в Самообороні немає, є новостворена організація з новими людьми. У нашому угрупуванні залишилися усі її представники, окрім одного, якому усі висловили недовіру, - підкреслив Скалько.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору