У Черкасах чиновник просить покарати депутатів, що засипали яму на дорозі

17 червня 2015, 09:15

13360_1010551118997097_3053539622180810858_n

Начальник управління вуличної інфраструктури, колишній депутат міської ради від Партії регіонів Сергій Отрешко обурився у соцмережах, що депутати від Партії вільних демократів та ВО "Свобода" засипали яму на зупинці по вулиці Смілянській, пише vikka.ua.

Ініціативу народних обранців він назвав на своїй сторінці у Facebook "черговою безглуздою акцією двох партій-учасників майбутніх виборів".

Отрешко також зазначив, що замовником реконструкції Смілянської з 2012 року є департамент архітектури. А підрядником – харківська фірма "Аерошляхбуд".

- Зараз триває судова справа між департаментом архітектури та "Аерошляхбудом" про відшкодування збитків на суму більше 2 млн грн. І до отримання кінцевого рішення суду і розірвання угоди з підрядником департамент ЖКК не має права витратити жодної бюджетної копійки на ремонт об'єкту, по якому він не є замовником і який не введений в експлуатацію, – пояснив чиновник.

За його словами, громадський транспорт як не заїжджав у кишеню зупинки, так і продовжує це робити.

- Але люди тепер ламають підбори в купі щебеню і гранвідсіву. Я вважаю, що муніципальна інспекція департаменту архітектури повинна вжити заходів до тих порушників правил благоустрою, хто висипав на дорогу непередбачений проектом матеріал, – заявив Отрешко.

Поділитись

Коментарі

Вгору