
На сайті Черкаської міськради зареєстрували петицію з проханням встановити камери відеоспостереження та фіксації швидкості на колі по вулиці Руставі в напрямку проспекту Перемоги.
За словами, авторки петиції, йдеться про систематичні порушення правил дорожнього руху на цій ділянці, зокрема нічні "перегони" та перевищення швидкості.
"Звернення до поліції не дають результату, а шум від автівок триває навіть після 24.00, у період дії комендантської години", - обурюється черкащанка.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram







