В Умані крадіїв води штрафуватимуть

17 червня 2015, 09:35

вода

Наразі в умовах сильної спеки гострим залишається питання водозабезпечення мікрорайону Лиса Гора.

Для цілодобового забезпечення даного мікрорайону водою найближчим часом буде встановлено насосну станцію для підвищення тиску в мережі. Тож, невдовзі за умови відсутності несанкціонованих під’єднань мешканці Лисої Гори матимуть воду в достатній кількості і в будь-який час.

Юрій Токарев зазначив, що відділу збуту КП «Уманьводоканал» дано доручення проводити перевірки з метою виявлення і ліквідації несанкціонованих під’єднань до системи водозабезпечення. У вихідні дні будуть організовані рейди із залученням технічних спеціалістів. Несанкціоновані врізання підлягають негайному від’єднанню. Крім того, нараховуються штрафи за незаконне користування водою. Так вчора працівниками водоканалу на вул. Панаса Мирного були виявлені два несанкціонованих врізання у мережу для поливання городу.

«Споживачі, які здійснили незаконне врізання в мережу, мають укласти договори про реструктуризацію боргу, адже сума велика. А з особливо злісними будемо розбиратися у судовому порядку», - зазначив директор КП «Уманьводоканал».

За інформацією виконкому Уманської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору