У 25 школах Черкащини вивчатимуть робототехніку

02 червня 2017, 17:30

Учні Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів невдовзі опановуватимуть новий предмет. Школа приєдналася до обласного проекту з робототехніки. Сертифікат на придбання потрібного обладнання керівництву закладу вручив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Він взяв участь у тутешніх урочистостях до Дня захисту дітей, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

У цій школі-інтернаті навчаються понад півтисячі учнів. Окрім навчально-виховного процесу, тут також лікувально-реабілітаційний.

– Це свято – це лише один привід для нашої зустрічі, – розповідає очільник області Юрій Ткаченко. – Інший – робочі питання. Тут навчаються дітлахи з усієї області. Наше завдання – створити всі необхідні умови. Зараз ми працюємо над інноваційними школами на Черкащині. За конкурсом їх обрано 29. Однак це не означає, що інші заклади повинні бути поза увагою. Особливо школи-інтернати. Це, до речі, перший заклад такого типу, що долучається до проекту з вивчення робототехніки. Сподіваюся побачити його вихованців серед інших команд уже на наступних змаганнях.

За словами обласного керманича, до кінця року робототехніку вивчатимуть уже у 25 школах Черкащини. Нагадаємо, цей проект тут започаткували кілька років тому. Його реалізують завдяки співфінансуванню з обласного та місцевих бюджетів. Цьогоріч обласний центр уперше приймав регіональний турнір "FIRST LEGO League", в якому взяли участь близько сотні юних робототехніків із області. Свої знання і вміння вони вже демонструють не тільки на всеукраїнських змаганнях, а й за кордоном.

Поділитись

Коментарі

Вгору