У Черкасах змагалися юні шахісти

02 червня 2017, 17:09

До Міжнародного дня захисту дітей у шаховому клубі «Дебют» відбувся міський турнір із шахів серед юнаків та дівчат 2007 року народження і молодших. Дитяче спортивне свято організував позашкільний навчальний заклад «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради спільно із Федерацією шахів Черкаської області.

Цьогоріч у змаганнях брали участь 23 юні шахісти з Черкас та Черкаської області. Турнір пройшов за швейцарською системою з комп’ютерним жеребкуванням у 7 турів. На цій дистанції спортсмени продемонстрували неабиякий хист та бійцівські якості.

З теплом у серці та душі привітати учасників і гостей заходу завітав депутат Черкаської міської ради Олександр Згіблов, який опікується юними спортсменами з моменту відкриття шахового клубу. Олександр Георгійович також долучився до змагань і перевірив свої шахові уміння.

Вихованці «Дебюту» гідно змагалися і в наполегливій боротьбі здобули низку нагород. Абсолютним переможцем шахового турніру став Кирило Усіченко. Друге і третє місце поділили Максим Шатило та Дмитро Лисенко . Серед дівчат кращою стала Олександра Антонова, друге місце посіла Катерина Сергієнко. Третє місце виборола вихованка шахового гуртка ЦДтЮТ – Вероніка Юр’єва.

Переможці та призери міських змагань були нагороджені грамотами та медалями, а всі учасники – солодкими подарунками.

Коментарі

Вгору