“Цінуйте людину, яка віддає всього себе громаді”, – Тренкін про 400% премію Бондаренка

25 листопада 2022, 13:16

Фото: Кропива

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін в ефірі на сторінці "Актуально з Волошиним" розповів, що питання преміювання міського голови Анатолія Бондаренка цікавить лише небагатьох осіб, а сам мер отримує невелику заробітну плату, працює 24/7 та витрачає кошти на допомогу ЗСУ.

Він сказав, що питання преміювання міського голови "підіймають декілька осіб, які щороку на цьому додають собі та своїм виданням рейтингу".

- Коли йде загроза "блекауту", я вважаю, що громаду цікавлять насправді інші питання: водопостачання, водовідведення, наявність електроенергії та тепла. І міський голова робить все для цього. Від працює 24/7. Вся команда міського голови щоденно виконує всі функкції, які повинна виконувати. А деяких людей цікавить питання преміювання, - розповів секретар міської ради.

Він зазначив, що відповідно до Закону України, щороку Черкаська міська рада повинна розглядати питання щодо преміювання та надбавок для міського голови.

- Я, як секретар міської ради, відповідно до регламенту, вношу на сесію питання щодо преміювання міського голови. Це передбачає Закон і я виконую вимоги Закону. Мені не зрозуміло, чому це питання ставлять міському голові. Він жодного стосунку до розгляду цього питання та встановлення цих надбавок і премій не має. Готує проєкт рішення департамент юридичного забезпечення, вносить секретар міської ради. Чому 400%? Тому що я, як людина, яка вносить цей проєкт рішення, вбачаю так, - каже Тренкін.

Також він дав розлогий аналіз заробітної плати міського голови.

- Оклад міського голови становить 15 000 грн. Надбавки становлять 20 000 грн. Граничний рівень заробітної плати, яку оптимально може отримувати міський голова на місяць, у 2023 році становитиме до 80 000 гривень. Шановна громадо, якщо ви вважаєте, що топ-менеджер трьохсоттисячного міста, який відповідає за широкий спектр завдань, повинен отримувати менше 80 000 гривень, то я хочу сказати, що провів аналіз зарплат топ-менеджерів у місті Черкаси. Я хочу сказати, що зарплата міського голови не входить навіть у топ-50. От як ми цінуємо роботу людини, яка працює 24/7 і відповідає за широкий спектр питань, - говорить Юрій Тренкін.

Він також розповів, що міський голова, враховуючи суспільний резонанс, зняв з розгляду сесії питання про преміювання.

- Але я, напевно вперше, піду в розріз із думкою міського голови і виконаю ті функції, які покладені на мене, як на секретаря. Я зобов'язаний підготувати і внести на розгляд сесії даний проєкт рішення. Я його підготував і внесу. Депутати вже визначатимуть, чи буде він включений в порядок денний. Депутати також можуть зменшити відсоток преміювання. Вони будуть визначатися, - каже Тренкін

Секретар міської ради додав, що від початку повномасштабної війни мер витратив більше коштів на підтримку ЗСУ, ТрО та громади, ніж отримав преміювання в 2022 році.

- Тому я закликав би громаду цінувати роботу людини, яка віддає всього себе громаді. І не підпадати під вплив певного невеликого кола осіб, які вносять розбрат під час війни, - сказав Юрій Тренкін.

Нагадаємо, у Черкасах зареєстрували петицію з проханням платити премії працівникам міськради за справжню роботу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бондаренко шукатиме тих, хто приніс йому на “подарунок” “коктейлі Молотова”

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Голуб Сергій :

Цей тренкін зразковий сраколиз свого керівництва. За таку “важку” працю по розпилу міського бюджету, той мер, як і більшість подібних йому т з. “топ-менеджерів” повинні взагалі самі доплачувати громаді, за рахунок якої вони живуть

Вгору