У Черкасах пропонують платити премії працівникам міськради за справжню роботу

24 листопада 2022, 16:49

У Черкасах пропонують реформувати витрату коштів, зокрема преміювання працівників міської ради. Відповідну петицію зареєстрували на сайті ЧМР.

"Премії потрібно виплачувати й у військовий час, але за реальні досягнення і виконання планів, які усім відомі, щоб заощадити кошти, нагородити результативних працівників, зменшити корупцію та збільшити прозорість і довіру до влади", - йдеться в петиції.

Автор петиції пропонує:

1) відповідно до законодавства, затвердити/змінити методику (рішення/положення міської ради) про преміювання та додати в неї методику планів/завданнь для відповідних працівників, методику визначення цих планів/завдань виконаними чи невиконаними. Плани/завдання мають бути у кількісних показниках, які можна однозначно вирахувати, а не фігуральних висловах, які можна трактувати по різному.

2) затвердити публічні щорічні плани/завдання роботи для керівництва, виконавчого комітету, працівників виконавчих органів міської ради, начальників відділів міськради та директорів комунальних підприємств/служб, зарплата яких визначається працівниками міської ради.

3) висвітлення цих планів/завдань одразу після їх затвердження (наприклад, на сайті міської ради) для прозорості нарахування премій та збільшення довіри до місцевої влади.

4) премії керівництва, виконавчого комітету, працівників виконавчих органів міської ради, начальників відділів міськради та директорів комунальних підприємств/служб, зарплата яких визначається працівниками міської ради, виплачувати по фактичному виконанню чи невиконанню цих планів/завдань.

Підтримати петицію можна ТУТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бондаренко шукатиме тих, хто приніс йому на “подарунок” “коктейлі Молотова”

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

123 :

До Васіліча, нехай ділиться, я навіть здогадуюсь, хто зареєстрував таку “геніальну” петицію – працівник міської ради

Вгору