Черкаський військовий зателефонував до скандального “Паші Мерседеса”

25 листопада 2022, 13:53

Черкаський військовий Ян Антонюк зателефонував до скандального намісника Києво-Печерської Лаври Павла Лебедя або "Паші Мерседеса". Захисник хотів почути відповідь на привітання "Слава Україні", але проросійський митрополит кинув слухавку.

Номер телефону надав політик Дмитро Корчинський.

"Дай Боже Павло..
- Так-Так…
- Слава Україні, Павло.
- Навіки слава Богу.
- Треба відповідати "Героям слава".

Після чого "Мерседес" поклав трубку, - переповів розмову Ян.

Військовий спробував вдруге перетелефонувати, проте одіозний священник вже не відповідав.

"Хотів у нього запитати, як він може, показуючи себе віруючою людиною, благословляти російських звірів, - розповідає для "Про все" Антонюк. - От хотів поспілкуватися з ним на цю тему. При обшуках у нього знайшли 100 тисяч доларів. Впевнений, що там є значно більші суми. Це знають і розуміють всі. Я б його не просто посадив до в'язниці, а зробив би щось гірше".

Павло Лебідь відомий своєю любов'ю до розкоші та неприхованою прихильністю до росії. Вже під час повномасштабного вторгнення він заборонив ченцю служіння в Лаврі за публічні повідомлення з критикою путіна та російської агресії. Також публічно заперечував приналежність Криму Україні та російську агресію.

Нещодавно у Лаврі правоохоронці провели обшуки й знайшли значні суми валюти, рублів та літературу з пропагандою "русского мира".Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору