Бондаренко шукатиме тих, хто приніс йому на “подарунок” “коктейлі Молотова”

23 листопада 2022, 09:31

Фото: Суспільне.Черкаси

Зранку 23 листопада в Черкасах до міської ради принесли коктейлі Молотова. Таким чином містяни хотіли вручити міському голові "народну премію", пише Суспільне.

Акцію організували через оприлюднений на сайті міськради проєкт рішення про преміювання міського голови Анатолія Бондаренка, встановлення йому надбавок, надання матеріальної допомоги у 2023 році.

Зокрема, в одному з пунктів ідеться про щомісячне преміювання в розмірі 400 відсотків посадового окладу.

Перед міськрадою поставили коробку з коктейлями Молотова. Активісти розповіли, що ця "премія" - "подарунок" міському голові.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко каже, що не бачив, хто приніс йому "подарунок", бо саме вантажив гуманітарку в деокупований Херсон.

- Це якийсь дитячий садок, - каже в коментарі для "Про все" Бондаренко. - Я не бачив цю людину. Якби побачив її чи хто найняв... Розберемося. Я сьогодні гуманітарну допомогу відправляв на Херсон. Про "подарунок" дізнався із журналістських сайтів.

Мер каже, що на будівлі міськради є камери спостереження і за відео можна буде з'ясувати, хто приніс пляшки зі сумішшю. Чи писатиме заяву до поліції, поки не вирішив.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Чому одразу ” місцяни”? Чи не знадио швидкий висновок? Я особисто думаю, що таким чином нашого обраного черкаського міського голову- патріота намагаються залякати просхідні, або прозахідні радикали-сепаратисти.

Наталія :

“Відправляв”… чи дерибанив… гуманітарку?

Вгору