Цієї суботи черкащан кличуть прибрати місто

20 квітня 2015, 20:38

Прибрати парки, вулиці та зелені насадження закликають черкащан лісівники. Від третьої суботи квітня – Дня Довкілля в області стартує акція "Зробимо Україну чистою". Нині у школах Черкащини проходять екологічні конкурси, щоб підсилити увагу до проблем довкілля. Діти змагаються у теорії, а потім ідуть прибирати парки та вулиці, інформує ОДТРК Рось.

День довкілля в Україні відзначають уже 15 років. Цього дня по всій країні проходять акції з благоустрою та озеленення територій. Вони триватимуть два місяці. Також лісівники беруться за ліквідацію сміттєзвалищ в лісових масивах, прибирання парків, скверів та берегів водойм. У цьому їм допомагають шкільні лісництва.

За традицією у день Довкілля підсумовують результати кампанії з відновлення лісу. Цьогоріч молоді дерева на Черкащині посадили на 120 га території. Учні говорять: пишаються, що доклали рук до цієї важливої справи. А лісівники задоволені, що нове покоління усвідомлює необхідність дбати про зелені легені планети.

А у школах проходять змагання. Учні молодших та середніх класів малюють, пишуть твори про чистоту лісу, а старшокласники проводять відкриті уроки та конкурси знавців довкілля. Їхні роботи оцінять на рівні лісництва, а найкращі передадуть в область. Тут і оберуть найталановитіших авторів.

Поділитись

Коментарі

Вгору