У 129-ти квартирному будинку житимуть черкаські військовослужбовці (фото)

20 квітня 2015, 20:04

1

1,14 мільярда гривень передбачено державним бюджетом на будівництво або придбання житла для військовослужбовців Збройних Сил України по всій Україні, повідомила прес-служба Міноборони. У відомстві запевняють, що ця сума відповідає показникам комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, інформує Громадське ТБ: Черкаси. 

За словами першого заступника міністра, зараз в ЗСУ на квартирному обліку перебуває понад 40 тис. військовослужбовців. Крім того, додав він, необхідно більш ефективно використовувати землі Міністерства оборони, зокрема, для будівництва житла. Для цього можна укладати договори з керівниками облдержадміністрацій і з потенційними забудовниками.

2

"Це дозволяє Міноборони збудувати та отримати більше 3 тисяч квартир. У тому числі, 1300 квартир ­­­— за рахунок придбання житла на умовах пайової участі на вторинному ринку та конкурсних засадах в регіонах України, 894 квартири — за рахунок продовження та завершення будівництва 11 житлових будинків, 587 квартир — за рахунок здійснення реконструкції будівель та споруд під житлові будинки", — повідомили у прес-службі.

3

У Черкасах 129-ти квартирний будинок будується по вул. Котовського 97/3. 60 квартир зараз знаходяться на стадії завершення. Необхідно лише встановити лічильники, поклеїти шпалери та виконати стяжку підлоги.  Розподіл даного житла та заселення військовослужбовців планується на ІІ квартал цього року. Інші 69 квартир планують завершити до кінця 2015 року.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору