Це справа з політичним присмаком, – Бондаренко про Савіна

21 березня 2018, 23:15

Останнім часом у стінах Черкаської міської ради відбулося чимало змін — від нового виконавчого комітету і заступників до численних кадрових призначень в департаменти ЧМР. Про те, чи побачать вже незабаром зміни черкасці у зв’язку з оновленим керівництвом Черкас у студії «ВиЧЕрпно» розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

У першу чергу він наголосив на тому, що новий виконавчий комітет дещо змінив підхід до голосування: всі питання вивчаються завчасно, а проблемні виносяться на окреме обговорення. Тому, під час самого засідання виконкому, голосування, як вже показала практика кількох засідань, проходить швидко і без особливих суперечок.

- Я можу сказати, що на сьогоднішній день це коаліційний виконком, який створений для того, щоб рухатися вперед, — наголосив Анатолій Бондаренко.

А от найближчим часом інших резонансних призначень, якими останнім часом відзначалася Черкаська міська рада, не планується, запевнив очільник міста, хіба що якийсь чиновник не справиться із своїми посадовими обов’язками, тоді вже будуть вирішувати, ким його замінити.

Що ж стосується Артура Савіна, який після того, як його звинуватили у хабарництві, нещодавно повернувся на посаду директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР, то Анатолій Васильович справу по ньому називає з «політичним присмаком» та відзначає, що остаточну крапку в цій справі поставить суд.

Поділитись

Коментарі

Вгору