Третя суддя відмовилася від участі у засіданні по справі Кухарчука

25 березня 2019, 16:11

Третя суддя відмовилася від участі у засіданні по справі Кухарчука

Суддя апеляційного суду Ірина Соломка взяла відвід, тому засідання по зміні запобіжного заходу Дмитру Кухарчуку знову не відбулося. Активіст продовжує перебувати під цілодобовим домашнім арештом.

Зауважимо, що це вже третя суддя, яка відмовляється брати участь у засіданні, адже вважає себе потерпілою  у провадженні, фігурантом якого є Дмитро Кухарчук.

У коментарі "Про все" Дмитро розповів, що вдома протягом цього часу він читає книжки, готує їсти, створює кулінарні шедеври, дивиться новини та намагається займатися фізкультурою, але це складно робити через травму плеча.

Нагадаємо, 30 травня 2017 року представники Національного корпусу блокували залу суду під час засідання у справі Сергієнка. Саме через ці події судді беруть самовідвід. Натомість лідер Черкаського обласного осередку ПП "Національний корпус" Дмитро Кухарчук зауважує, що тоді ніякого блокування не було, активісти просто були присутніми під час засідання.

Сьогодні суд також не змінив міру запобіжного заходу другому представнику Нацкорпусу Антону Братку. Захисники активіста Національного корпусу просили відводу двох суддів Ятченко і Соломки, щоб вони не прийняли упередженого рішення.

Читайте також: Суд у справі Кухарчука: чому засідання знову не відбулося та Суд у справі Кухарчука: суддя назвав себе потерпілою стороною та заявив про самовідвід (фото, відео)

Нагадаємо, у суботу, 9 березня, під час виступу Петра Порошенка перед черкасцями на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією, в якій постраждало 22 правоохоронця.

Вже наступного дня сімох активістів НК було затримано спецпризначенцями поблизу Переяслав-Хмельницького, двом з них - Дмитру Кухарчуку та Антону Братко було оголошено підозру та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Прокурор вимагав для підозрюваного 60 діб арешту в слідчому ізоляторі. Втім, рішенням слідчого-судді Соснівського районного суду Черкас Дмитру Кухарчуку обрали запобіжний захід - цілодобовий домашній арешт строком на два місяці, а Антону Братку - нічний домашній арешт на той самий термін.

Коментарі

Вася сказав:

…даже судьи боятся мести этого ублюдка..

Вгору