Димові шашки та сльозогінний газ: У Черкасах представники Нацкорпусу намагалися заблокувати кортеж Президента (відео)

09 березня 2019, 18:38

У Черкасах після виступу Президента на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією.

Про це з місця події інформує кореспондент "Про все".

Представники Нацкорпусу вимагали арешту колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського та його сина.

Після виступу Петра Порошенка на сцену вийшов лідер обласного осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук і закликав присутніх на площі людей долучитися до акції непокори.

- Я закликаю вас не сидіти мовчки. Сьогодні ми приїхали на Майдан, під Адміністрацію Президента. Нас зібралося близько 5000 осіб просто, щоб поставити Порошенку запитання: чому досі руки Гладковського не відрубані, чому "Укроборонпром" і досі працює за тими ж схемами, що збагачують їхні кишені. На це запитання він не дав відповіді. Він втік від нас у Черкаси. Ми поїхали за ним сюди. Наші машини та автобуси зупиняли на всіх блок-постах за вигаданими причинами. Ми не можемо цього терпіти. Ми маємо виходити на вулиці і сказати своє "Ні" цьому ганебному режиму, - заявив Кухарчук.

Після виступу націоналіста у натовпі почались сутички між активістами та поліцією. Перші кидали димові шашки та заплювали фаєри, а правоохоронці у відповідь застосовувалии сльозогінний газ. Представники Нацкорпусу також намагалися заблокувати кортеж Президента, але зробити їм це не вдалося. Глава держави швидко покинув площу.

Фото: Прочерк

У ході сутичок постраждав керівник обласної поліції Валерій Лютий, якому вдарили в обличчя.

На відео присутня ненормативна лексика

Вже за кілька хвилин Президент покинув місто на гелікоптері.

Коментарі

Дід сказав:

Поки при владі будуть “неукраїнці” – корупцію не подолати.
Надія Савченко сказала ПРАВДУ, що ВЛАДА – ЧУЖЕРОДНА, тобто – НЕ УКРАЇНСЬКА, фактично влада в Україні узурпована ОРГАНІЗОВАНИМ ЗЛОЧИННИМ УГРУПОВАННЯМ. Що таке ОЗУ, які його ознаки – відомо. Все сходиться. Владу узурпувало ОРГАНІЗОВАНЕ ЗЛОЧИННЕ УГРУПОВАННЯ бланків-бронштейнів ще в 1917 році, нащадки яких, “неукраїнці” кравчуки-кучми-пінчуки-суркіси-медведчуки-лазаренки-тимошенки-порошенки-ющенки-луценки-литвини-януковичі-ахмєтови-шуфричі-бойки-коломойські-авакови-кернеси-добкіни-балоги-фірташі-яценюки-турчинови-гройсмани зараз завершують «геволюцию» — відбирають у «гоїв» майно. Тому й треба у всіх цих “неукраїнців” “экспгопгииговать экспгопгиигованное”, визнавши через референдум узурпацію влади “неукраїнцями”.
Це ОЗУ не боїться нічого, крім НАЦІОНАЛІЗМУ, тому висновок один – голосувати за НАЦІОНАЛІСТА Руслана Кошулинського.

Ольга сказав:

Навряд чи ваш Кошулинський вирішить усі питання, які не вирішали за 10 років Яник та Порошенко. А ставити націоналістів на 5 років у влади – зійдеш із розуму від ненависті до усіх, окрім українців. І як спокійно живуть люди у Швейцарії, де офіційно 5 державних мов та десятки різних народностей? А націоналісти тільки розбурхують та розхитують ситуацію і сварять усіх з усіма. Лозунг “Україна-для українців” вважаю геноцидом народу інших національностей, які живуть в Україні.

Вася сказав:

…ты такый дід як і твій кошулинский фашист…. ті думаешь ці націки за народ боліють та кулаки чешуться їм все одно с ким і за кого…. анархія бандити….

Анатолій сказав:

Офіційними мовами Швейцарії є: німецька, французька, італійська та частково ретороманська (остання тільки для ділового спілкування з особами-носіями ретороманської мови). Не 5 мов, а 4… Спробуйте у італомовному кантоні порозмовляти німецькою – Вас коректно пош… не зрозуміють. Так що, невдала аналогія.

Роман сказав:

Ще відео, як в Черкасах Педро втік від Національного корпусу. Хлопці спізнилися на кілька хвилин!
https://www.youtube.com/watch?v=YAmthU14UaA&t=5s

hyg сказав:

Тоесть, толпа стояла сыр ждала, а “хлопцI не встигли”. Ничего Вас не учит. Впрочем как и нас…

Сергій сказав:

НАЦКОРПУС , ви допомагаєте Пороху набрати балів. Бо люди дивляться і бояться вас ідіотів. Краще Порох корупціонер, ніж безголовий радикал-крикун

hyg сказав:

Але й каша в тебе в головi чоловiче. Невже не ти голосував за всiх тобою перелiкованых.
Хошь, переведу на русский? Я точно не из “манов”

Нацпредатель сказав:

Нацкорпус как дикари себя вели, надо было расстрелять на месте их, за нападение на сотрудников МВД и нанесение им вреда здоровью и вручить награды полиции, которая расстреляла этих дикарей!А так получилось,что Шайка титушек Авакова из нацкорпуса избила подчиненных Авакова )))

myky сказав:

Цілком і повністю підтримую хлопців з Національного Корпусу! Українці! Досить бути рабами у зажерливих негідників. Ця владна корупційна вертикаль руйнує нашу мораль, виганяє молодь за кордон в пошуках роботи, душить вас непосильною комуналкою. Хто вас захистить від зграї злодіїв, що на крові Небесної Сотні брехнею захопила владу в чужій для них країні – Україні? Ніхто, крім юних лицарів з Національних Дружин, що готові віддати своє життя за вашу волю, свободу. Це наша Сила, що змінює країну! Наша гордість! Наша Слава!
Якщо правда за тобою, чому тікаєш від гострих запитань, Петре Порошенко? Який же ти друготерміновий Президент?

Вгору