Суд обрав міру запобіжного заходу затриманим представникам Нацкорпусу (фото, відео)

12 березня 2019, 22:34

Суд обрав міру запобіжного заходу затриманим представникам Нацкорпусу

Соснівський суд обрав міру запобіжного заходу двом підозрюваним в організації та участі в масових заворушеннях. Дмитру Кухарчуку суддя призначила цілодобовий домашній арешт, а Антону Братку - нічний домашній арешт. 

Суд обрав міру запобіжного заходу затриманим представникам Нацкорпусу

Судове засідання у справі двох націоналістів тривало понад 6 годин. Суддя задовольнила скаргу адвоката Дмитра Кухарчука щодо незаконного затримання його підзахисного та постановила звільнити його з-під варти у залі суду.

- Я не злочинець, я не розумію, чому маю сидіти вдома. Я думаю ми будемо оскаржувати це рішення, - зазначив Дмитро Кухарчук.

Суд обрав міру запобіжного заходу затриманим представникам Нацкорпусу

Біля будівлі суду активісти Нацкорпусу запалили фаєри.

Суд обрав міру запобіжного заходу затриманим представникам Нацкорпусу

Нагадаємо, у суботу, 9 березня, під час виступу Петра Порошенка перед черкасцями на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією, в якій постраждало 22 правоохоронця.

Вже наступного дня сімох активістів НК було затримано спецпризначенцями поблизу Переяслав-Хмельницького, двом з них - Дмитру Кухарчуку та Антону Братко було оголошено підозру та поміщено до Ізолятору тимчасового тримання.

Прокурор вимагав для підозрюваного 60 діб арешту в слідчому ізоляторі. Натомість захист Дмитра Кухарчука стверджував, що підозра, оголошена йому, абсолютно необгрунтована та складена з численними порушеннями.

Коментарі

Гена сказав:

Продажные судьи ! Бандита отпустить как можно! Скольких побили а их отпускают

Вася сказав:

..судьи боятся эту нечисть… бандит должен сидеть в тюрьме…..

Олена сказав:

А ви не замислювалися над тим, що на Майдані загинуло більше 100 людей, є незаперечні докази, як били та катували людей, як журналісти “вмивалися” кров”ю, а досі ніхто не покараний? Навіть не сидять під домашнім арештом! Подивіться інтерв”ю із нородним депутатом Петренко-він правильно каже, що дії цих сімох “нацкорпусівців” спровокувала ціла армія поліції. Які ж вони “бандити, “нечисть”, люди? Ви взагалі у курсі, що відбулося?

Вася сказав:

..а ви не замислювались над тим шо ..іменно такі як кухарчук убивали беркут…..хоча вони захищали владу…і їм (беркуту) до жопи хто там сидить параша. чи янек…. такі скоти як кухарчук повинні гріти нари десь в магадані…….

Вадим сказав:

Не можу зрозуміти, ти Васю НКВДист на пенсії і сумуєш за сталінськими часами, за Магаданом з ГУЛАГОМ і бачиш навколо бандитів та ворогів, чи ти просто недобитий “беркут”? Васю, майдан, по факту, почався з побиття студентів беркутнею, а мені, як українцеві, абсолютно немає різниці, хто б`є дітей – мєнти чи гопота з тітушнею, і чи виконують вони чийсь злочинний наказ, чи просто отримують моральне задоволення від процесу.

Вгору