Суд не змінив міру запобіжного заходу представнику Нацкорпусу

25 березня 2019, 15:36

Засідання суду по зміні запобіжного заходу Антону Братку не відбулося. Захисники активіста Національного корпусу просили відводу двох суддів Ятченко і Соломки, щоб вони не прийняли упередженого рішення.

Адвокат Братка зауважив, що у його підзахисного ситуація така ж, яка склалася на засіданні по обранні міри запобіжного заходу Дмитру Кухарчуку. Тобто в колегії суддів є ті, хто були присутніми і визнані потерпілими під час блокування судової зали у справі Сергієнка.

Суд не змінив міру запобіжного заходу представнику Нацкорпусу

- Я вважаю, що сьогодні недоцільно розглядати апеляцію, адже ці судді не можуть об'єктивно прийняти рішення через події 30 травня 2017 року. Того дня я не застосовував фізичних дій, просто був присутнім, - прокоментував Антон Братко.

Нагадаємо, у суботу, 9 березня, під час виступу Петра Порошенка перед черкасцями на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією, в якій постраждало 22 правоохоронця.

Вже наступного дня сімох активістів НК було затримано спецпризначенцями поблизу Переяслав-Хмельницького, двом з них - Дмитру Кухарчуку та Антону Братко було оголошено підозру та поміщено до Ізолятору тимчасового тримання.

Прокурор вимагав для підозрюваного 60 діб арешту в слідчому ізоляторі. Натомість захист Дмитра Кухарчука стверджував, що підозра, оголошена йому, абсолютно необгрунтована та складена з численними порушеннями.

Читайте також: Суд у справі Кухарчука: чому засідання знову не відбулося та Суд у справі Кухарчука: суддя назвав себе потерпілою стороною та заявив про самовідвід (фото, відео)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору