Транспортний колапс у Черкасах: перевізники озвучили свої вимоги

13 листопада 2018, 15:56

Укласти тимчасові угоди, строком на три місяці, підвищити тариф до шести гривень та компенсувати вартість пільгових перевезень - за таких умов черкаські перевізники можуть припинити свій страйк.

На сьогоднішній прес-конференції адвокат перевізників Валерій Макєєв оголосив про їхню позицію та розповів про причини страйку.

Фото: Про все

Він повідомив, що термін угод з більшістю черкаських перевізників давно закінчився. А міська влада не пролонгувала дію угод, внаслідок чого майже рік перевезення в місті здійснювались без належних на те юридичних підстав.

- Без укладених договорів перевізники не виїдуть на маршрути. Ми пропонуємо зараз укласти тимчасові договори на три місяці до проведення конкурсу, поки не визначаться перевізники на маршрути. Укладання цих договорів  має затвердити виконавчий комітет. Якщо завтра після обіду ці умови буде виконано, то в четвер автобуси вийдуть на маршрути. Але за умови обов’язкового відшкодування міською владою перевезень пільгових категорій, - повідомив юрист.

Валерій Макєєв зазначив, що перевізники вже подали до міськради розрахунки щодо можливої вартості проїзду. Вона становить від шести до восьми гривень.

-  Якщо такий тариф не влаштовує виконком, то міська рада має відшкодовувати витрати перевізників, як це роблять у КП "Черкасиелектротранс", - переконаний пан Валерій.

Юрист зазначив, що якщо в четвер міська влада не ухвалить рішення про укладення тимчасових угод, перевізники перейдуть до інших варіантів дій. Яких саме адвокат уточнювати не захотів.

Нагадаємо, у Черкасах вже третій день страйкують приватні перевізники. КП "Черкасиелектротранс" вивело у місто додаткову техніку, а черкаські водії згуртувалися і запустили флешмоб #Підвези.

Читайте також: У Черкасах не підвищуватимуть плату за проїзд у маршрутках та У Черкасах підняли ціну на проїзд у тролейбусах.

 

Анонімно сказав:

Та жах якийсь , в Києві 8 грн , то який великий Київ , а які Черкаси … Не буду принципіально їздити … Про людей геть не думають , тільки про свої жопи думають …

Инна сказав:

Ребята, пошли вы все в задницу с вашими прибамбасами! Мне-то по фиг, я и пешком прогуляюсь, а как же мамы с детками, беременные, больные???? Троллейбусы аж репаются …Дебилы конченые что одни, что другие! С чиновников и взятки гладки, они придурки пр жизни, но перевозчики-работают в сфере УСЛУг,-это значит СЛУЖИТЬ людям. И любить людей тоже. Не любишь людей- ищи другую работу! Всем и так хреново сейчас (кроме чинуш, естесственно), так давайте зделаем еще хуже? Железная логика…

Ольга сказав:

Я – за НОВИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ! А ці нехай страйкують далі!

Саша сказав:

Дол..б,шукай нових перевізників вже прям зараз!!!

андрей сказав:

бойкот перевозчикам.

Хомiв сказав:

Погань ми зростили самi, власними коштами…але замiсть поваги отримали бидлоставлення та прихованi погрози. Тож гуртом женемо хапуг або бидлом чекаймо здорожчання.

🤗🤗🤗 сказав:

Идиоты на желтеньких богданах и пазиках полуразрушенных…палить заживо тех перевозчиков в их же автобусах…мрази….

юзр сказав:

Проститутка и Ник Маккей на фото))

Борис сказав:

Та краще додайте в тролейбусний парк тролейбусів і проведіть додаткові лініі де їх ще нема, і буде еко-місто від маршруток, які “газують” що і дихати нема чим. Навіщо нам переплачувати за шкоду власному здоров’ю?! Я краще за “тралік” заплачу кошти і зайвих 5-10 хвилин почекаю наступного, а ніж іздити в вонючих напів-розвалених маршрутках!!!

Вгору