У Черкасах підняли ціну на проїзд у тролейбусах

13 листопада 2018, 13:01

Квиток на проїзд у черкаських тролейбусах з 1 грудня коштуватиме три гривні.

Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконкому Черкаської міської ради, повідомляє кореспондент "Про все".

Підвищення вартості квитка відбулося через зростання мінімальної заробітної плати, цін на електроенергію та збільшення витрат на амортизацію транспорту.

Також зміниться вартість довготривалих проїзних квитків. Для громадян вони коштуватимуть 180 грн на місяць, а для підприємств - 225 грн 60 коп.

Востаннє вартість квитка на проїзд в електротранспорті підвищували у січні цього року на 50 копійок.

Нагадаємо, у Черкасах хотіли удвічі підняти вартість проїзду в тролейбусах.

Читайте також: На сайті міської ради збирають голоси за відмову від приватних перевізників.

язон сказав:

Значит, поднимать в полтора раза стоимость проезда в троллейбусчах – основания ЕСТЬ. А на 25% в маршрутках – оснований НЕТ?! На хрена Черкассам власть, которая город разваливает?!

Олена сказав:

А навіщо нам платити 5 грн., якщо можна платити 3 грн. та їздити в екологічному транспорті! 3 дні немає маршруток, так хоч дихаєш повітрям на повні груди, а не солярою. Краще закупити ще тролейбусів та більше не зв”язуватися із приватними перевізниками! Щоб не було кому шантажувати.

Скептик сказав:

Візьми і закупи тролейбуси за свої гроші. У виконкомі черговий довбаний популізм, а чого ще чекати від батьківщини та свободи. Де вони візьмуть гроші на нові тролейбуси? Якщо брати навіть у лізінг, то віддавати гроші треба з відсотками, а це збільшення вартості проїзду. І багато районів міста без тролейбусного сполучення. А якщо ще й аварія, то тролейбуси стануть і гаплик. Ходи пішки

Евгеній сказав:

це мабуть та людина, якій не треба нікуди, і не чекала на холоді забитий тролейбус😁

Олена сказав:

Ну й ти ходи пішки!)) Я тебе не ображала. Кожен висловлює СВОЮ думку. Навіщо всю свою злість виливати на людину, яка має не таку думку, як ти?? Ми завжди відрізнялися хамством. “Гаплик” нам із такими, як ти.

Валентина сказав:

я за троллейбусов пусть будет плата 3 грн.,за экологию

Аня сказав:

Ви, мабуть, сьогодні не їздили тролейбусом… Бо я відчула на собі “переваги” – мало не притовкли…
Я краще заплачу 5 грн і поїду 22-м автобусом.

Николай сказав:

Пускай бастуют месяц два чем будут кормить свои семьи

Черкассы сказав:

Вобще ох…ли нет повышению?

Іван сказав:

…..не знаю как вы сегодня… когда бастовали бандиты радуцкого.. тролейбусы БОНДАРЕНКО ездили… и боже мой……. если-бы у меня были бабки ….. я бы купил пару десятков тролейбусов и закрыл-бы тему перевозки всех…. а именно …всем и льготникам и пенсинорем и нормальмым всем .. по 2-3 грн.. и это будет често . а этих типа элит -транс и им подобие нахер с счеркасских дорог…

Роман сказав:

Мова від підприємців за 5 грн.вже нейде,вони вже хочуть 6 або ще краще 8грн.,якщо вас влаштовує будьласка можете їздити в задрипаних маршрутках а я краще в тролику за 3 грн.в тісноті та не в образі!!!

Друг Тигра сказав:

А с какого числа проезд дорожает? Почему информация не полная? Типа что то где то слышали, но не расслышали?

Olita сказав:

Дякуємо за зауваження. З 1 грудня відбудеться здорожчання.

Тетяна сказав:

Більше 5гривень в Черкасах проїзд коштувати не може.А буде це в тролейбусі чи автобусі немає різниці.Головне вчасно і відповідно до належних умов перевезення.А перевізники захочуть і 10 грн. і що будемо як лохи платити.

Скептик сказав:

Ті хто пише коментарі, навіть не подумали про те, що за всіх мешканців Черкас все вирішила купка наближених до мера з виконкому. Але багато народу їздило маршрутками, тому що тролейбусами охоплена тільки частина міста. І багатьох пасажирів позбавили вибору – тролейбус чи маршрутка. В маршрутку ніхто нікого не затягував насильно. Всі сідали самі. Всі бачили, чим їдуть. НЕ подобалось витрачати 4 грн., їхали тролейбусом. Так що питання, чого купка дебілів вирішує за мене, що краще мені?

Вгору