На Черкащині семимісячна дитина отримала тяжкі опіки

13 листопада 2018, 15:21

На Черкащині семимісячна дитина отримала тяжкі опіки

Моніці Берлін з Маньківки лише 7 місяців, а ця маленька крихітка щодня мусить терпіти страшенний біль – вона отримала опік ніжки ІІІ ступеня, пише "Громадське Умань".

Пригода трапилася 6 листопада. Як розповідає Ірина Берлін, мама Моніки, того дня вона приготувала для своїх молодших доньок какао. Чашку з гарячим напоєм вона принесла для дитини.

- Я сама не розумію, як це сталося. Моніка ходила по кімнаті в ходунках. Мішель в цей час дивилася мультфільми. Вона випадково зачепила рукою чашку з какао, і все вилилося на ніжку Моніки. Мені теж трохи дісталося, але в мене опік І ступеня, а от у Моніки ІІІ ступеня.

На Черкащині семимісячна дитина отримала тяжкі опіки

Мама одразу звернулася за допомогою до районних лікарів. Там дитині обробили рану і наклали пов’язку, але їй стало гірше і Моніку доправили до Черкаського опікового центру, де провели термінову операцію.

- У Моніки є вроджена вада серця, тому наркоз їй дався дуже тяжко. В операційній вона тричі прокидалася і плакала, поки лікарі завершили свою роботу: не ризикували дати велику дозу наркозу, - розповідає Ірина Берлін.

Дитячу ніжку почистили, на відкриту рану наклали свинячу шкіру. За 10 днів лікарі проведуть наступну операцію з пересадки – цього разу шкіру братимуть з ніжки Моніки. Згодом планується і третя завершальна операція.

Зараз дівчинка з мамою перебувають в Черкасах. Вона постійно вередує від болю, виснажена і мама. Вдень і вночі Моніка знаходиться у мами на руках.

У родині є старші діти, яким по 4 і 10 років. Зараз їх забрали до себе сусіди. Тато дітей перебуває на заробітках. Він планує повернутися, коли будуть проводити другу операцію.

У родини скрутне фінансове становище. Усі заощадження, які мали батьки, витрачено. Щоб врятувати дитячу ніжку, щодня слід проводити необхідні процедури, купувати ліки і готуватися до наступних операцій.

Реквізити для допомоги: 5168 7427 1817 5726, Ірина Берлін.

Номер телефону для зв’язку: 098 297 3303.

На Черкащині семимісячна дитина отримала тяжкі опіки

На Черкащині семимісячна дитина отримала тяжкі опіки

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору