Ткаченко просить черкащан не продавати свої голоси

09 жовтня 2014, 10:57

ткГолова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко звернувся до черкащан не продавати своє право голосу за пару сотень гривень чи продукти на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. Про це він заявив під час учорашнього прямого ефіру на ОДТРК "Рось", інформує прес-служба ОДА.

За його словами, на території області вже зафіксовані певні спроби підкупу виборців кандидатами в нардепи. Наразі цю інформацію на достовірність перевіряє правоохоронне відомство.

– Очевидно, деякі кандидати в народні депутати сподіваються, що після всього пережитого нашою державою, такі методи пройдуть. Але вони помиляються і ми обов’язково реагуватимемо на подібні факти, – зауважив Юрій Олегович, відповідаючи на запитання ведучої. – При цьому, кожен із черкащан повинен усвідомити: продаючи свій голос, ви продаєте майбутнє України та своїх дітей. Ті двісті, триста чи п’ятсот гривень не покращать ваше життя, ними ви не вирішите власних проблем, але таким чином ви відбираєте черговий шанс України стати процвітаючою країною.

Серед іншого, аби кожен міг скористатися своїм конституційним правом голосу, обласний керманич закликав жителів краю завчасно перевірити свої дані у списках виборців.

– Хотілося б, щоб у день проведення виборів на дільниці прийшла максимальна кількість черкащан, – зауважив він. – Зараз це дуже необхідно нашій країні, адже зроблений вами вибір має велике значення. Усі маємо добре оцінити того чи іншого кандидата й подивитися на те, чи він йде до європейських цінностей, чи знову тягнутиме державу назад.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору