Тальнівські освітяни працюватимуть у звичному режимі, – місцеві ЗМІ

31 жовтня 2021, 09:30

У четвер, 28 жовтня, у залі засідань Тальнівської міської ради, що на Черкащині, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянули питання порядку денного. Найперше вели мову про епідемситуацію у громаді, пов’язану з поширенням коронавірусу, пишуть "Вісті Черкащини".

Першою взяла слово начальник відділу освіти, молоді та спорту Раїса Карман, адже йшлося тут і про подальше функціонування закладів освіти. Вона повідомила, що станом на цей день мають 3 хворих учні, а 3 класи (2 – у школі №2 (до 28.10) та 1 – у Тальнівскьому НВК (до 3.11) знаходяться на ізоляції.

У решті навчальних закладів хворі відсутні. Окрім того, як повідомила Раїса Михайлівна, у школах тепло, є всі умови для продовження навчання. Вона наголосила, що у закладах освіти рівень вакцинації вчителів та персоналу – 89%, а в деяких сягає і 100%.

- Станом на сьогодні я не бачу причини не навчатись, – сказала Карман.

Слово взяли також і головні медики громади. Так, Ганна Данилюк, керівниця первинної ланки, зазначила, що рівень захворюваності на коронавірус зростає, починаючи з 14 вересня.

Назвала й статистичні дані захворюваності: на амбулаторному лікуванні – 158 осіб, з них 11 – діти, госпіталізовано 7 (станом на 28.10). Як прозвучало в залі, нині зростає тенденція вакцинації серед населення. Отримати вакцину можна як у медзакладі, так і в центральному відділенні пошти, вакцинацію проводять і по селах.

Олег Солодько, керівник вторинної ланки, розповів, що наразі дитяче відділення переповнене, в основному це діти з ГРВІ. Він також повідомив, що минулого року в цей же період хворих дітей були в рази менше, може, 2-3-є на відділення.

Зрештою проголосували за те, щоб заклади освіти Тальнівської громади працювали, як і до цього.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору