Сюрпризи ще будуть, — Араік Мкртчян про нову команду в міській раді

05 березня 2018, 08:24

Нещодавно гостем студії «ВиЧЕрпно» став черкаський підприємець Араік Мкртчян. Під час спілкування він повідомив свою позицію щодо нового складу виконавчого комітету та заступників очільника міста,  а також розповів про особисті відносини з представниками міської влади.

«Поживемо  — подивимося, як воно буде. Дай Боже, щоб все змінилося. Зараз зайшла молода команда. І знаєте, спершу для черкащан так буде краще, оскільки ці люди є неосвіченими і поки не знають, як красти, тому робитимуть добрі справи. А тим більше, що більшість із них представники партії «Свобода». Вони не хочуть, аби їх критикували, тому будуть вчиняти справедливо. Ну, в крайньому разі, хочеться на це сподіватися. Знаєте, я два роки був із ними в раді. Вони принципові, якщо сказали «ні», то навряд чи буде «так». Хоча, це політика…, — зазначає Араік Мкртчян.

Також  бізнесмен розповів, що наразі місто заспокоїлося, зважаючи на останні події в Черкаській міській раді.

- Зараз трохи всі запокоїлися, але чим це обернеться завтра, я не знаю. Це все політичні ігри. Вони були за нас, будуть після нас, вони є завжди. Нічого нового не відбулося. Сюрпризи ще будуть. А щодо моєї позиції і власне ставлення до представників міської ради, то я підтримую усіх. Нехай лише працють на благо міста, і тоді я нічого не буду казати у їхню сторону, — каже підриємець.

Детальніше про позицію Араіка Мкртчяна щодо якості ремонту доріг у Черкаській області та про корупцію у владі  дивіться у відео.

Поділитись

Коментарі

Вгору