Налагодити процес вивезення сміття у Черкасах збираються упродовж тижня

05 березня 2018, 08:56

Налагодити процес вивезення сміття у Черкасах обіцяють упродовж цього тижня. Нині непотріб з міста вивозить п’ять сміттєвозів.

Як повідомив в. о.  директора департаменту житлово-комунального господарства ЧМР Сергій Танюк, із фірмою, яка вивозить сміття, була проведена нарада, на якій визначили порядок дій кожної із сторін.

- До 8 березня, згідно з розпорядженням та домовленостями, ситуація повинна бути виправлена. Так співпало, що погодні умови та невизначеність із платежами завадили черкаській «Службі чистоти» вчасно розрахуватися з підрядником. І це зумовило зрив графіку з ремонту сміттєвозів. Наразі кошти пішли, але є ще ряд об’єктивних причини - у зв’язку зі зміною керівництва комунального підприємства, - сказав Сергій Танюк. – Новому керівнику потрібно дати ще протягом тижня увійти у курс справ.

Він додав, що мешканці міста ситуацією із вивезенням сміття невдоволені.

- Тому ми перед ними повинні вибачитися. Думаю, що до кінця тижня ситуація буде вирішена, - додав посадовець.

Новопризначена керівниця КП «Служби чистоти» Віра Іщенко зазначила, що вивозити сміття з міста повинні 7 машин підрядника. Однак із цієї кількості працював лише один сміттєвозів.

- Упродовж чотирьох днів, як я прийшла на посаду, ми з підрядником знайшли спільну мову. І на даний час на маршрути виходить п’ять одиниць техніки. На сьогодні запланована зустріч із керівництвом підрядника з питання планового обслуговування техніки. Ми хочемо себе убезпечити від повторення такої ситуації, адже власна техніка для надання таких послуг у нас відсутня, - зазначила нова керівниця.

Також вона уточнила, що ситуацію із вивезенням сміття під контроль візьмуть вже до кінця тижня.

Поділитись

Коментарі

Алена сказав:

Так пан Танюк уже рапортовал, что “ситуация с вывозом мусора налаживается”!!! Вчера шла по Н.Горовой – кругом переполненные баки, рядом с баками – такие же по размеру кучи мусора! Возле дома №99, 43,71, по Гоголя,409 и т.д. Почему эту компанию не штрафуют? Кому нужны их “отмазки”, типа: нет машин (или поломанные), что снег помешал (или дождь)? Мы что не оплачиваем их услуги? Почему не разорвут с ними договор? Их юрист Петренко красиво “чирикал” по ВИККЕ, а НАМ оно нужно? Наймите компанию, которая не скулит, а работает, чтобы Черкассы не были похожи на Львов.

нечеса сказав:

До задницы людям твои извинения. Чиновникиполучают зарплату за то, чтобы в городе порядок был.

Черкащанка сказав:

А якщо “власна техніка для надання таких послуг відсутня” (за словами Віри Іщенко), то тоді яка ж це “Служба чистоти”? Завдяки чОму вони збираються робити місто чистим, завдяки орендованій техніці?

Вгору