Стрілки провели майстер-клас для учнів черкаської гімназії

13 квітня 2018, 19:41

Днями в Черкаській гімназії № 9 відбулася зустріч школярів зі спортсменами. Захід організували з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру. Черкаські стрілки провели модуль #OLympicLab - "Welbeing - Обирай спорт!».

Представити свій вид спорту та заохотити семокласників до занять спортом завітали майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України, член збірної команди України з кульової стрільби Наталія Чепурна та майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України з кульової стрільби, бронзовий призер чемпіонату Європи, неодноразовий чемпіон України, вихованець КДЮСШ №2 ШВСМ Дмитро Омельяненко.

«Кульова стрільба – досить специфічний вид спорту, статичний, який насамперед виховує у спортсмена самодисципліну», - відзначила Наталія Чепурна.

Спортсмени розповіли учням про особливості виду спорту, які види зброї існують, про екіпірування та про положення для стрільби, що таке кучність стрільби, що необхідно знати і робити, аби стріляти кучно. Відзначили, що з ними тренується і призер Олімпійських ігор Сергій Куліш. Дмитро провів своєрідне тренування перед школярами. Гімназисти також мали можливість випробувати свої сили у стрільбі.

Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області підготувало для школярів подарунки із олімпійською символікою.

Вгору