Стікери з Винником стали найпопулярнішими в одному з месенджерів

19 липня 2019, 23:03

Стікери з Винником стали найпопулярнішими в одному з месенджерів

Команда творців популярного месенджера Viber проаналізувала, якими стікерами найчастіше користуються українці. Найскачуванішим стікерпаком в Україні став набір стікерів із зображенням співака з Черкащини Олега Винника, інформує "inforesist".

Зазначається, що стікери увійшли до трійки найбільш часто використовуваних в Україні доповнень для чату Viber. Інші два – це доповнення для обміну GIF-зображеннями під назвою Tenor і GIPHY.

На сьогоднішні топ-5 найпопулярніших серед українців стікерпаків має такий вигляд:

- Олег Винник;

- Дольче Віта;

- Гей, привіт;

- QLASH Gaming;

- Любов витає в повітрі.

Стікери з Винником стали найпопулярнішими в одному з месенджерів

Зазначимо, що на сьогодні до спільноти Олега Винника в Viber приєдналося один мільйон користувачів, що дозволило співакові з великим відривом обігнати фан-спільноти своїх колег: Mozgi (760,6 тис. осіб), “Время и стекло” (671,8 тис.) і Тіни Кароль (621 тис.).

Також українці користуються платними стікерами. Лідером продажів стали «Понеділок — день важкий», «Кавове божевілля» і «Джин».

У Viber додали, що їхній месенджер є самим популярним і безпечним додатком для безкоштовного обміну повідомленнями та дзвінками в Україні. Згідно з даними Kantar TNS Cmeter Mobile 2018, Viber встановлено на смартфони 97% українців.

Читайте такожЗірковий черкащанин зізнався, що популярне шоу вплинуло на нього як людину та артиста.

Коментарі

Вгору