Зірковий черкащанин зізнався, що популярне шоу вплинуло на нього як людину та артиста

16 липня 2019, 23:03

Зірковий черкащанин зізнався, що популярне шоу вплинуло на нього як людину та артиста

На головний день народження року проекту «Х-фактор» зберуться всі зірки українського шоу-бізнесу. У тому числі й співак із Черкащини Олег Винник прийде привітати проект з десятиріччям і стане запрошеною зіркою. Артист №1 в Україні розповів, як легендарне шоу вплинуло на нього як артиста і людину, пише "СТБ".

На честь дня народження проекту найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу з’являються на сцені, за лаштунками, і навіть за суддівським столом Х. Уперше в історії шоу хтось із суддів може запросити зоряного колегу в своє крісло. Одним із запрошених членів журі на кастингах став артист №1 в Україні Олег Винник. Співак зізнався, що сумував за проектом, а також встиг перейнятися декількома учасниками відборів.

«Я дуже сумував за духом цього шоу і його непередбачуваності. Адже «Х-фактор» — це такий проект, де нічого не можна передбачити і може статися все, що завгодно. Тому я дуже щасливий знову сюди повернутися», —розповів артист.

У Олега Винника, як і у інших запрошених членів журі, було «право вето». Під час кастингу він міг подарувати путівку в тренувальний табір одному з учасників, попри вердикти своїх колег. Скористався він цією унікальною можливістю чи ні, ми дізнаємося тільки восени, однак Винник не приховує, що встиг перейнятися декількома учасниками відборів, за одну з конкурсанток боровся щосили.

За словами артиста, розгледіти в учаснику той самий х-фактор досить непросто, саме тому серед суддів Х завжди є професіонали. Він також додав, що за роки суддівства в шоу «Х-фактор» і сам багато чому навчився.

«Я завжди кажу, що моє перебування на «Х-факторе» — не тільки для того, щоб когось чомусь навчити, а й самому повчитися. Тому, звичайно, «Х-фактор» дуже вплинув і на мене самого як артиста і як людину», — розповів Олег Винник

Поділитись

Коментарі

Вгору