Стелаж для овочів – запорука організованого простору

12 лютого 2024, 18:00

Овочеві стелажі – це важлива складова роздрібних магазинів. Таке устаткування допомагає ефективно розмістити весь асортимент товарів в одному місці, забезпечити надійність зберігання та привабливий зовнішній вигляд. Завдяки такому рішенню клієнти можуть швидко знайти необхідні овочі – це підвищує задоволення від покупок та стимулює продажі.

Переваги використання овочевих стелажів

У першу чергу стелаж для овочів дає можливість оптимізувати використання простору у торговому залі. Але на цьому плюси цих виробів не закінчуються:

  • спеціальна форма полиць забезпечує належну циркуляцію повітря, це дозволяє продуктам довше залишатися свіжими;
  • дизайн, підібраний під стиль магазину, приваблює покупців та стимулює їх до здійснення покупок;
  • великий асортимент стелажів, які відрізняються за висотою, довжиною, кількістю полиць, кольором, дозволяє підібрати найкраще рішення.

Овочеві стелажі обладнані полицями під нахилом, які мають обмежувачі. Це збірна металева конструкція, яку за потреби можна легко розібрати для миття чи перевезення на інше місце.

На що звернути увагу при виборі овочевих стелажів?

Якісні овочеві стелажі повинні бути міцними та стійкими до корозії. Це забезпечить тривалий термін служби та безпеку товарів. Найкращий варіант – це вироби з металу, покриті полімерною фарбою.

Розмір і конфігурація залежать від потреб вашого магазину та габаритів приміщення. В асортименті компанії HOLD є стелажі висотою 1,47, 1,63, 1,93 та 2,24 м. Довжина виробів – від 665 до 1130 мм. Каталог включає устаткування зі звичайними полицями з обмежувачами та спеціальними овочевими полицями.

Палітра включає кремовий та антрацитовий відтінки. Це універсальні кольори, які не створюють зайвого візуального шуму.

Оптимально підібрані торгові меблі допоможуть забезпечити ефективну організацію товарів. Прийміть рішення на основі потреб вашого бізнесу, бюджетних можливостей та очікуваного ефекту, щоби створити зручне і привабливе середовище.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору