Стали відомі подробиці життя горе-матері, яка намагалась продати дитину

13 червня 2018, 17:02

Затримана за спробу продажу власної новонародженої дитини 29-річна мешканка Черкаської області Ольга ніде не працювала, пише ТСН з посиланням на родичів жінки.

За їх словами Ольга закінчила школу і відмовилась від подальшого навчання. Сама затримана не мешкала з родиною. Двох дітей вона народила від співмешканця, який, щоправда, залишив її ще чотири роки тому. Жінка тривалий час не цікавилась справами своїх дітей. У січні цього року вона приїхала і повідомила про свою третю вагітність. Жодної інформації про батька дитини вона не надала. Наразі її двох доньок віком шести та восьми років виховують бабуся та прабабуся. Вони мешкають у сільській місцевості.

45-річна мати затриманої працюю санітаркою. Про неї у населеному пункті відгукуються тільки по доброму. Дівчата ходять до місцевої школи і не пропускають навчання, хоча родина повставлена на облік таких, що живуть у складних життєвих обставинах.

Наразі відомо, що міру запобіжного заходу в Черкасах обиратимуть найближчим часом. Прокуратура наполягає на двох місяцях арешту.

Нагадаємо, жінку затримали напередодні, 12 червня, під час отримання 140 тисяч гривень за продаж дитини.

 

Вгору