У Черкасах підліток потрапив під потяг (відео)

13 червня 2018, 16:30

Вчора ввечері в Черкасах на залізничній колії юнак потрапив під потяг. Пригода сталася в районі вулиць Онопрієнка та Одеської.

Як повідомила у коментарі «Про Все» прес-офіцер патрульної поліції Зоя Вовк, виклик безпосередньо на місце події не надходив. Повідомлення про подію надійшло від лікарів, котрі шпиталізували потерпілого до лікарні.

- До дитячої лікарні було доставлено хлопчика 2003-го року народження, який втрапив під потяг, тому що переходив залізничну колію в навушниках і не почув, як рухався локомотив. Хлопець отримав травми, але живий, - зазначила пані Вовк.

За словами депутата Черкаської міської ради Руслана Зорі, у тому місці, де хлопець потрапив під потяг, знаходиться стихійний перехід через колії.

- 14-річний підліток слухав музику в навушниках. Машиніст поїзда подавав сигнал, однак хлопець не чув. Після зіткнення він лише дивом залишився живий: ударився головою і, можливо, пошкодив хребет. Наразі він перебуває в лікарні. Пригода сталася у тому самому місці, в якому я неодноразово вимагав облаштувати пішохідний перехід через залізницю. Через його відсутність люди змушені переходити залізничну колію у невстановлених місцях, наражаючи себе на небезпеку, - повідомляє депутат.

 

 

Квентін Буратіно сказав:

Я б на місті батька запхав йому ті навушники в одне місце,меломан хріновий. Людина трохи в тюрму не сіла

Черкащанка сказав:

Як люди не розуміють, що це – КОЛІЯ, а не дорога? Ну зроблять “пішохідний перехід”, і що, машиніст буде зупинятися та пропускати отаких, у навушниках? Хіба можна скрізь, де є стихійні переходи, робити “зелене світло” для усіх бажаючих? Хочете перейти або перебігти (навіть у навушниках) – подивися по сторонах, цьому вчать навіть у д/садках. До того ж, потягам прийдеться не їхати, а повзти, щоб встигути зупинитися перед перебігаючими.

Вгору