Спеціалісти “Черкасиобленерго” виконали рекордну розчистку трас повітряних ліній

24 лютого 2023, 13:46

Завдяки застосуванню сучасної техніки, бригадам ПАТ «Черкасиобленерго» вдалося у 2022 році виконати рекордну розчистку трас повітряних ліній електропередачі 35-154 кВ.

- У 2022 році через агресію рф у нас була дуже складна виробнича програма, доводилось враховувати всі умови: відсутність пального, нестачу персоналу, так як дуже багато людей було призвано до лав ЗСУ, відсутність матеріалів, ускладнене постачання необхідних матеріалів. Але, не зважаючи на це все, ми виконали заплановані роботи з капітального ремонту за 2022 рік, та навіть перевиконали план розчистки трас ліній 35-154 кВ. При запланованому обсязі розчистки 120 км повітряних ліній було виконано 200 км, - розповів заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Валентин Бурла.

Роботи по розчизці трас повітряних ліній від порослі працівники служби високовольтних ліній виконують постійно, протягом року, згідно графіку, який враховує особливості місцевості, по якій проходить та чи інша повітряна лінія (болота, низини, пойми річок, лісова місцевість тощо).

- Наше завдання не допустити наближення зелених насаджень, в наслідок росту, до дротів повітряних ліній на недопустиму відстань,- додав майстер служби повітряних ліній ПАТ «Черкасиобленерго» Микола Михайленко.

Наразі бригада виконує механізовану розчистку мульчером у Черкаському районі на повітряній лінії  110 кВ.

За інформацією пресслужби ПАТ "Черкасиобленерго"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору