Перший день вторгнення: хто на Черкащині став першою цивільною жертвою обстрілу

24 лютого 2023, 13:01

24 лютого 2022 року, близько 08:30 години, у центральну частину міста Умань влучив снаряд. Загинув 39-річний чоловік. На той момент до медиків також звернулись 5 осіб з тілесними ушкодженнями. Цьому передував ракетний обстріл рашистів Черкащини.

В Умані тоді снаряд влучив у магазин. Під час цього повз проїжджав чоловік на велосипеді. Це був уродженець села Теофилівка, що на Вінничині, Вадим Павлишин.

Вадим Васильович Павлишин народився 28 травня 1982 року, два місяці не дожив до свого сорокаріччя.

"Нелегке життя і така страшна смерть. Мати сама ростила трьох діток, бо ще молодим пішов із життя батько. Вадим закінчив Теофилівську, а потім Шляхівську школи. Продовжив навчання у Тальянківському аграрному технікумі. Дипломованим спеціалістом повернувся до рідного села, де працював зоотехніком. Потім були поїздки на роботу до столиці та за кордон. Дружина Світлана подарувала Вадимові маленьку донечку Міланку, яку вже ніколи не поведе батько за ручку до першого класу", - повідомляють в групі "Умань історична" з посиланням на завідувачку Теофилівською філією Джулинського центру культури і дозвілля Марію Тітієвську.

Чоловік разом з родиною жив в Умані.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору