Сміттєвий апокаліпсис: в Умані вже понад тиждень не вивозять сміття (фото, відео)

26 грудня 2017, 08:27

По всій Умані через недбалість комунальників навколо баків для сміття утворюються стихійні звалища. Жителі міста обурюються — понад тиждень комунальні служби не виконують своїх прямих обов’язків по вивезенню побутових відходів, пише 04744.info.

Переповнені баки та десятки пакетів зі сміттям навколо — так на нинішній день виглядають майданчики для збору побутових відходів у кількох районах Умані. Обурені уманчани публікують у соціальних мережах фотографії, на яких видно гори невивезеного сміття.

Жителі міста скаржаться на сморід та антисанітарію. Через потепління до сміттєвих баків неможливо підійти, адже під ногами місиво зі снігу та помиїв. Пакети зі сміттям, які люди вимушені класти біля майданчиків для збору відходів, розривають і розтягують бродячі собаки.

На думку уманчан, комунальники «не бачать» проблеми, коли мова йде про віддалені від центру райони міста. Хоча більшість людей регулярно платять за вивезення сміття, вони змушені терпіти значні незручності.  Ситуація із вивезенням сміття по вулиці Набережній, Тютюнника, Пушкіна та Глібка взагалі катастрофічна. Уманчани скаржаться, що міська влада реагує на проблему лише після того, як у соцмережі Facebook з’являються фотографії переповнених баків.

Фото з сайту 04744.info.

Коментарі

Вгору