Екс-мер Черкас влаштував істерику в ефірі російського ток-шоу (відео)

26 грудня 2017, 08:56

Екс-мер Черкас і колишній народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник назвав українську владу нацистами, які вирізають російськомовне населення Донбасу і намагаються всіляко залучати до того, що відбувається в Росії. Із пропагандистською промовою він виступив 21 грудня в ефірі ток-шоу "60 хвилин", пише "Обозреватель".

Коли в студії почали обговорювати посилення українського угруповання на Донбасі, політик, який втік у РФ, буквально вибухнув істерикою.

  Сама ж Росія, за словами екс-регіонала, "змушена іноді втручатися і реагувати, щоб там не вирізали російськомовних і просто не вбивали людей".

Описуючи ситуацію в Україні у звичних штампах кремлівської пропаганди, він спробував запевнити присутніх у існування такої собі змови проти Росії.

 "Треба готуватися до гіршого. Порошенко задумав погане. І не тому, що він цього хоче. Сьогодні йде великий кастинг: бути йому президентом на другий термін чи не бути. І там дві групи кураторів. Одна займає нейтральну позицію (Трамп не хоче великого конфлікту, але йому зв'язали руки і ноги і не дають навіть зустрітися і поговорити по душах із Путіним із усіх питань)", - зазначив колишній нардеп. Інша ж група, на його думку, агресивна. Туди входять Клінтон і Маккейн, котрі переконували Порошенко розв'язати війну проти РФ.

Олійник також раптом уявив себе росіянином і закликав свіжоспечених "співвітчизників" на виборах у 2018 році голосувати за чинного президента Володимира Путіна.

Нагадаємо, що Олійник народився в селі Бузівка ​​Жашківського району Черкаської області. З 1994 по 2002 рік був мером Черкас, був депутатом Верховної Ради України V, VI і VII скликань. Після 2014 року живе і працює в Москві.

Вячеслав сказав:

Паскудник…. При його мерстві місто розтягли на частини, хабарі він брав так, що аж лапті заверталися. До цієї тварюки звертався з питанням, з кабінету вийшов чиновник, гепнув дверима і прозвучала фраза: “Дай йому пальця, то й руку відхватить…”. Мені соромно, що в нашому місті Черкаси був такий мер. Але слава Богу, що більше цієї скотиняки, я так надіюся, не буде ноги на території України!!!!!!!!!!!!!!

Прапорщик сказав:

Хатинку цей хапуга гарну побудував на Кеденій Горі, за державні кошти.

Володимир сказав:

В цій хатинці метростой з Києва канал побудував, щоб катером аж на Дніпро виїзджати. І це кінець 90-х.

Олексій сказав:

Спалить ту хатинку!!!!

Черкащанин сказав:

Навіщо палити, краже забрати та віддати якійсь великій родині з дітьми

Черкащанка сказав:

А мене дивує той факт, що цій “новині” – майже рік. Люди її читали і сторінку перегорнули. Навіщо знову розпалювати ворожнечу та розбрат? Невже у нас немає позитивних новин? Там – вкрали, там – віджали, там – збили на дорозі, там – вбили, там – побили, там – згвалтували…Якось кожного ранку нас “заряжають на позитивчик”…

Вгору