Слинько закликає вилізти “з кущів” усіх претендентів на посаду обласного очільника сім’ї, молоді та спорту

28 березня 2014, 11:46

Днями три знайомі представники різних політичних груп виявили бажання поспілкуватися щодо мого публічного наміру очолити управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Виявилося, що на цю посаду претендують 6 осіб! От тільки другим кандидатам, напевно, є що приховуватию. Інакше б вони не ховалися «в політичних кущах».

Про це написав черкаський активіст Сергій Слинько у своєму блозі.

З усіма політиками розмова зводилася до того, що я не готовий нікого і ніяку політичну силу взамін підтримувати. Лише згодний публічно з максимальною залученістю цільової аудиторії виконувати свої професійні обов’язки.

Впевнений, чиновник має служити народу, а не політикам. Щоб це відбулося, варто відмовитися від політичного квотування державних посад. І замінити цей гнилий інструмент відкритим конкурсним приходом до влади дійсно професіоналів.

Почав із себе і закликаю всіх кандидатів на державні посади в Черкаській ОДА вилізти «з кущів» і показати себе громаді! Поки механізми публічних конкурсів лише напрацьовують. Тому пропоную у Фейсбук-групі «Хто очолить молодь-спорт Черкащини?» уже розпочати громадське обговорення кандидатів на керівництво обласним управлінням сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. У цій групі кожен претендент, який відповідає кваліфікаційним вимогам, може опублікувати своє резюме, декларацію про майно та доходи, перші кроки на посаді та люстрацій не свідчення.

Переконаний, що хто не готовий до подібної публічності, тому не місце на публічних посадах! Ми маємо працювати, щоб оновлена Україна була гідною ціни, яку сплатили за її свободу!

 

Вгору