Влада пообіцяла житло чотирнадцятьом сім’ям з дітьми-інвалідами

28 березня 2014, 11:26

1,5 мільйони гривень пообіцяла виділити міська влада Черкас 14 сім’ям із дітьми-інвалідами, аби ті нарешті змогли оселитися у власних квартирах у будинку, спеціально збудованому для інвалідів по вулиці Конєва, інформує Vechirka.net.

— Ми чотири роки чекали, коли завершиться будівництво наших квартир у спеціалізованому будинку для сімей із дітьми-інвалідами по вулиці Конєва 15/1. На верхніх поверхах уже оселилися люди. Перший же поверх будівлі мали віддати під аптеку чи магазин, але згодом вирішили облаштувати там квартири для 14 сімей, — розповідає голова громадського об’єднання «Інваліди без житла» Тетяна Новакова. — Коли в країні були революційні події, дехто намагався захопити наше майбутнє житло, саме тому ми вирішили заселитися у ще неготові квартири. Однак вони не здані в експлуатацію. Щоб довести житло до пуття, треба півтора мільйони гривень.

Житло цим сім’ям будувало управління капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації. Сьогодні обласний бюджет не має коштів для завершення будівельних робіт, тож секретар Черкаської міськради Віктор Білоусов пообіцяв знайти необхідну суму в міському гаманці.

— Фінансування цього об’єкту відбувалося із обласного та державного бюджетів. Ми обміняємося з обласним бюджетом і профінансуємо ці потреби, — запевнив Віктор Білоусов.

Усього на будівництво цих квартир уже витрачено 4,6 млн. грн. Ордери на свої квартири ці сім’ї мали отримати наприкінці лютого. Та відсутність проплат затримала процес. Слід сподіватися, щойно міська рада прийме необхідне рішення, і без того обділені родини зможуть отримати хоча б комфортне житло.

Вгору