Черкаський активіст пропонує свою кандидатуру на посаду начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту

18 березня 2014, 10:56

Черкаський активіст, керівник молодіжних проектів, керівник Черкаського обласного молодіжного центру праці Сергій Слинько пропонує свою кандидатуру на посаду начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Про це він написав у своєму блозі.

Чесно зізнаюся, ще місяць тому навіть і не думав, що буду це робити! Але останні події в державі змушують мене брати на себе відповідальність за зміни до корупційної системи кадрових призначень публічних службовців.

Всім добре відомо про заміну найближчим часом керівників ОДА та МВК. Також не секрет, що розподіл портфелів відбувається приховано та за допомогою корупції. Одні, як і раніше, пройдуть за квотами партій. Хтось – завдяки зв’язкам з нинішніми керманичами, а хтось просто купить собі посаду. І як мені відомо, саме останніх зараз найбільше!

Я не можу говорити за усіх майданівців, але особисто брав участь у Черкаських «майданах», допомагав в їх організації, возив речі на Київський майдан не для того, щоб знову прийшли до влади криси-корупціонери. Переконаний, що там де немає публічності – там є корупція!!! І це ціна останніх уже майже 4 місяців мерзнення на майданах, ціна покаліченого здоров’я, ціна потрощеного народного майна, ціна пролитої крові!

Тому зараз вирішив показати приклад всім нинішнім керманичам нашої держави, яку інформацію має публічно пред’явити громаді кандидат на публічну посаду. Логічно, що починаю з себе, а професіоналом можу вважатися з питань реалізації молодіжної політики. Отже, публічно поширюю своє резюме, декларацію про майно та доходи, а також бачення моєї ролі на посаді начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Бачення, до речі, уже попередньо обговорив з лідерами неурядових організацій, що працюють з молоддю, наче, врахував всі пропозиції.

Якщо є серед нас люди, які поділяють такі наміри, то прошу підтримати мою кандидатуру і заповнити електронну форму за адресою bit.ly/SerSlin1 для установ та організацій bit.ly/SerSlin.

Як тільки посада буде вакантною, можна відразу подати дану кандидатуру безпосередньо чинному голові ОДА, оскільки він призначає на посади начальників управлінь. Однак поки цього не сталося вже готовий публічно надати відповідь на всі питання громади. Це легко можна зробити у коментарях на сторінках Facebook, Vkontakte чи Blogspot під відповідними «постами». А також у резюме надаю публічно свої особисті номера телефонів та електронної скриньки - кому зручніше.

Вірю, що ми разом зможемо змінити нашу державу на краще і на прикладі одного управління показати всім чиновникам як має працювати дійсно демократична, дійсно громадська і дійсно народна влада!!!

Вірю в нас! Вірю в вільну Україну! Слава Україні!!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору