Жителі міста Ватутіне надали допомогу катеру морської охорони «Ватутінець»

28 березня 2014, 12:09

Відгукнувшись на звернення Асоціації міст України про фінансову та матеріальну підтримку підшефних екіпажів суден і військових частин військово-морських сил України, в місті Ватутіне була організована кампанія зі збору коштів для підтримки катера морської охорони «Ватутінець», з яким мешканці міста вже давно підтримують дружні стосунки.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Катер базувався в місті Балаклава АР Крим, але в зв’язку з відомими подіями спішно покинув місце свого розташування і вирушив у порт міста Одеси.

До збору коштів долучились колективи підприємств, установ, організацій міста, депутати міської ради, приватні підприємці та небайдужі мешканці міста, які своєю посильною фінансовою допомогою підтримали членів екіпажу та виразили підтримку єдиної неподільної України.

У короткі терміни були зібрані продукти харчування та кошти в сумі 14 729 грн. Для екіпажу, за їх попереднім замовленням, було придбано телевізор, мікрохвильову піч та ноутбук, які перший заступник міського голови Олександр Заборовець 20 березня доставив за призначенням. Під час зустрічі техніку, продукти харчування та залишок коштів у сумі 9 200 грн. були передані помічнику командира катера морської охорони «Ватутінець» Артему Дмитрашу та членам екіпажу, які висловили слова щирої вдячності за підтримку всім мешканцям міста.

На знак вдячності та дружніх відносин на борт катера екіпаж наніс герб міста Ватутіне.

Вгору