Скільки зможуть отримати олімпійці Черкащини за медалі ХХХІ Олімпіади

29 липня 2016, 15:03

ryo-610x381Олімпійці Черкащини Сергій Куліш (стрільба кульова) та Наталя Золотухіна (легка атлетика/метання молоту) готуються до виступів на аренах найголовнішої спортивної події чотириріччя – Ігор ХХХІ Олімпіади, які у серпні прийматиме Ріо (Бразилія), пише "Чемпіон".

Кожен з цих спортсменів пройшов не легкий шлях аби потрапити до числа кращих серед кращих, адже за їх тріумфом криються роки важкої підготовки.

Тож, скільки вартує омріяна, омита потом і кров’ю медаль Олімпіади розповів Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час ефіру на Громадському ТВ:

«Чемпіону буде виплачено 125 тис. доларів, срібному призеру – 85 тис. доларів, бронза буде коштувати 50 тис. доларів. Плюс різні організації встановили різні доплати. Так, наприклад, Національний олімпійський комітет: 300 тис. гривень за перше місце, 200 тис. гривень за срібло і 100 тис. гривень за бронзу. Збройні сили обіцяють своїм спортсменам дати квартири. Окрім того, Міністерство молоді та спорту ініціювало акцію «Наша спільна олімпійська перемога», я звернувся до бізнесменів, щоб були ще додаткові призи».

Призовий фонд «Спільної олімпійської перемоги» формується зацікавленими представниками бізнесу та меценатами у вигляді цінних подарунків: квартири, автомобілі, комп’ютерна, мобільна, аудіо-відео та побутова техніка, путівки, подарункові сертифікати. 

По завершенні змагань лоти, які надійдуть у вигляді меценатської допомоги до призового фонду кампанії, будуть розіграні на безпрограшній лотереї між олімпійцями.

До акції вже приєдналися перші представники бізнес-спільноти України, які надали свої цінні подарунки для українських олімпійців.

Коментарі

Вгору