Скільки заробляє міський голова Черкас

24 січня 2019, 16:48

Скільки заробляє міський голова Черкас

У 2017 році Кабінет Міністрів України підвищив посадові оклади працівникам органів місцевого самоврядування. Якщо ще в 2016 році міський голова Черкас отримував близько 17,5 тисяч гривень у місяць, то вже у 2018 році очільник міста заробляв понад 60 тисяч гривень. 

Скільки заробив за 2018 рік Анатолій Бондаренко "Про все" стало відомо з відповіді Черкаської міської ради на депутатське звернення депутату Олександру Радуцькому.

Скільки заробляє міський голова Черкас

 

У документі зазначають, що у 2018 році міський голова Черкас Анатолій Бондаренко працював 161 день, за що отримав 744 564, 40 грн зарплати. З них щомісячна премія становить 231 936,37 грн, а надбавка за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи - 67 588,12 грн. Тобто у день керманич Черкас заробляє близько 2000 гривень.

ку-ку сказав:

И все МАЛО…

Олександр сказав:

Сказала людина яка отримує з/п в конверті!!!

Черкащанка сказав:

Почекайте, у лютому він буде вимагати 400% премії “за виконання “особливо важливої роботи”. Як у минулому році. Треба депутатам перед голосуванням вимагати перелік отих “особливо важливих робіт”, які він робив. Мені здавалося, що мер завжди виконує СВОЮ роботу, і за це має з/п. А от за що 400% премії – мабуть, жоден черкащанин не уявляє!

Олександр сказав:

В ви були мером хоч якогось міста??? Хоча б віртуального???

Олександр сказав:

Ну і що? 2000 грн. в день для мера міста, це багато? Наприклад я не мер і маю можливість заробляти навіть більше!!! Не кожен день, але буває!!!!! Буває менше, буває більше!!!! І що я тепер теж взяточнік і кумовщік?

Олександр сказав:

Та як би всі хто їздить за кордон на”заробітки” та працювали на місці у своєму селі чи місті та як там по 18 годин то що менше б мали? На своєму прикладі скажу, не їхав і не буду їхати за кордон на “заробітки” !!! Працюю в Черкасах ,бувають відрядження , але вдома в Україні!!! І З/П не гірша ніж в Польщі!!! І звісно ж працюю я не по своїй спеціальності!!!

Олександр сказав:

Всі ….. Є**** який г****!!!! Айайай!!! Аж дві штуки в день підприємства заробляє!!! І ніхто не сказав, маладєц , тротуари зробив!!! Трохи Дороги!!! Виділив кошти на першу добу перебування в лікарні!!! Та по*** що тротурка х*****!!! Але ж краще ні діри в асфальті!?!? Та по*** що її кум робить але ж місто стає привабливішим!?!!

Вгору